CZYTASZ

#2 Porady prawne SPK i Kancelaria Snażyk Korol Mor...

#2 Porady prawne SPK i Kancelaria Snażyk Korol Mordaka

Aktualnie wszystkie przedsiębiorstwa borykają się ze zmianami, których nikt się nie spodziewał.

🔸 Utrzymanie firmy wymaga dziś ogromnego wysiłku i dopasowania się do sytuacji w najlepszy możliwy sposób.

🔸 Zdajemy sobie sprawę, że aspekty prawne są jednym z obszarów, na których specjalistyczna wiedza jest nie do przecenienia, dlatego startujemy z serią webinarów tematycznych.

🔸 Porady prawne to cykl stworzony dla wszystkich zainteresowanych prawnymi aspektami prowadzenia przedsiębiorstwa w czasach epidemii. W trakcie webinaru będziesz mogła wysłuchać wypowiedzi specjalisty, a następnie zadać najbardziej nurtujące Cię pytania.

🔸 Drugi webinar “Zmiany w zakresie podatków i ZUS w obliczu epidemii COVID-19 “, poprowadzi Izabela Pruszyńska, odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 10.00.

Odpowiemy na pytania:

  • – jakie są założenia tarczy antykryzysowej dla firm w zakresie podatków dochodowych i składek na ubezpieczenia społeczne?
  • – jak skorzystać z ulgi w podatkach bądź z umorzenia zadłużenia?
  • – jakie są możliwe rozwiązania dla przedsiębiorców w zakresie składek na ZUS?

Zapraszamy na webinar, bilety znajdziesz tutaj.

Izabela Pruszyńska jest radcą prawnym i doradcą restrukturyzacyjnym. Specjalizuje się w prawie handlowym, restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz w umowach inwestycyjnych. W obszarze jej głównych zainteresowań pozostaje także bieżące doradztwo biznesowe i procesy transformacyjne przedsiębiorców, z uwzględnieniem aspektów prawa podatkowego i bilansowego.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ