66. Śniadanie SPK

Zapraszamy na 66. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, którego Gościem Specjalnym będzie Edyta Kocyk, założycielka polskiego startupu telemedycznego Sidly, zajmującego się wdrożeniem teleopieki do samorządów.

Poranne spotkanie odbędzie się 30 stycznia o godz. 9:45 w Brain Embassy na ul. Konstruktorskiej 11 – pierwszym w Polsce kobiecym co-creatingu stworzonym wspólnie z Brain Embassy. Warto wpaść i zobaczyć tą niezwykle nowoczesną przestrzeń i poznać moc możliwości, jakie daje praca w takim miejscu.

Zapisz się na wydarzenie.


Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy.

Podczas Śniadania odbędzie się sprzedaż zegarków Christine Granville. To nowa polska marka z silnym pierwiastkiem kobiecym. Jej ideą jest motywowanie i wspieranie kobiet w biznesie. Inspiracją do jej stworzenia była historia polskiej agentki brytyjskiego wywiadu – Krystyny Skarbek – kobiety silnej, odważnej i wiernej swoim ideałom. Christine Granville jest połączeniem minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Kwota w wysokości 8 zł ze sprzedaży każdego zegarka przekazana zostanie na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. 


Zostanie również zorganizowana loteria wizytówkowa, więc nie zapomnijcie o zabraniu swoich wizytówek!

Po spotkaniu zapraszamy do rozmów podczas których będziecie mogły dowiedzieć się wszystkiego o Funduszach Norweskich, o których więcej opowie przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Edyta Kocyk – jest założycielką polskiego startupu telemedycznego Sidly, zajmującego się wdrożeniem teleopieki do samorządów. Projekt powstał z mojej osobistej potrzeby życiowej – moja babcia była chora na demencję, co sprawiło, iż postanowiłam stworzyć produkt, który pomoże mojej rodzinie w opiece nad babcią. Od tego momentu minęło 5 lat, a projekt z akademików Wojskowej Akademii Technicznej przeszedł drogę projektowania – produkcji – komercjalizacji. Obecnie, jestem prezesem i założycielką największego startupu telemedycznego w Polsce wdrażającego usługi teleopieki do samorządów, jednostek medycznych i opiekuńczych. Współpracujemy również z pracodawcami, którzy dbają o bezpieczeństwo pracowników, wspierając w zarządzaniu ryzykiem w środowisku pracy. Opaski telemedyczne SiDLY polecane są także klientom indywidualnym z uwagi na stały monitoring opiekuńczy z możliwością natychmiastowego wezwania służb ratunkowych.Nasz system teleopieki wdrożyliśmy w 16 państwach na świecie, współpracujemy z ponad 50 samorządami w całej Polsce, a pod naszą opieką jest przeszło 4 tys. seniorów. Tworzymy innowacyjne rozwiązania – projektujemy opaski telemedyczne dedykowane m.in. seniorom, osobom świadomym, dbającym o swoje zdrowie, potrzebującym całodobowej zdalnej opieki. Miesięcznie wykonujemy ponad 200 000 pomiarów. Usługa teleopieki świadczona jest przez Ratowników 24h/ dobę.


Spotkanie jest organizowane w ramach programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach 2019.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ