68. Śniadanie SPK online

68. Śniadanie SPK online

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet jest organizacją, która większość swoich działań opiera o spotkania na żywo oraz o networking, dzięki któremu powstało już wiele ciekawych współprac i znajomości.

Jednak nasze początki miały miejsce właśnie tutaj- w internecie, kiedy Kasia postanowiła założyć stronę na Facebooku, która będzie miejscem do wspierania się i bycia razem dla wszystkich obecnych, oraz przyszłych przedsiębiorczyń. 

I właśnie w tym momencie spotkałyśmy się z sytuacją, w której pora na całkowity powrót do przestrzeni online. Jest to nasze być albo nie być, bo jak zapewne się domyślacie – bez dopływu nowych środków ze spotkań i wydarzeń, które dotychczas organizowałyśmy na żywo, działalność Fundacji staje pod dużym znakiem zapytania.

Bilety kupisz tutaj.

Jednak jesteśmy przekonane, że społeczność, którą przez te lata razem z Wami budowałyśmy nie zawiedzie nas i tym razem. 

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z serii Śniadania Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Tym razem dopasowane do sytuacji, w której wszyscy się znajdujemy. 

Spotkajmy się 24 marca o godzinie 10:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Kasi Wierzbowskiej z Majką Lipiak, która dosłownie kilka dni temu otrzymała od Sukces Pisany Szminką tytuł Bizneswoman Roku i która doświadczenie w pracy zdalnej zbiera już od dłuższego czasu.

Majka Lipiak – przedsiębiorczyni i innowatorka społeczna, Prezeska Zarządu w Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową. Cofounderka startupu Zdalniacy, łączącego pracodawców z kandydatami z niepełnosprawnością ruchową, którzy mogliby pracować zdalnie.Używa marketingu do zmiany kawałka świata na lepsze. Często występuje publicznie i szkoli w obszarach ekonomii społecznej i marketingu. Obala mity na temat niepełnosprawności, promuje unikalne talenty osób z niepełnosprawnościami oraz innowacyjność i pracę zdalną jako szansę na zmniejszanie barier na rynku pracy. Bizneswoman Roku w kategorii działalność społeczna, laureatka polskiej edycji rankingu Forbes “30 Under 30”, reprezentantka Polski w trakcie wydarzenia Merit360, gromadzącego młodych ludzi zdeterminowanych do realizowania Zrównoważonych Celów Rozwoju ONZ.Członkini Rady Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz aktywna obywatelka programu British Council – Active Citizens for Social Enterprise.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ