69. Śniadanie SPK online

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet jest organizacją, która większość swoich działań opiera o spotkania na żywo oraz o networking, dzięki któremu powstało już wiele ciekawych współprac i znajomości.

Jednak nasze początki miały miejsce właśnie tutaj- w internecie, kiedy Kasia postanowiła założyć stronę na Facebooku, która będzie miejscem do wspierania się i bycia razem dla wszystkich obecnych, oraz przyszłych przedsiębiorczyń.

I właśnie w tym momencie spotkałyśmy się z sytuacją, w której pora na całkowity powrót do przestrzeni online. Jest to nasze być albo nie być, bo jak zapewne się domyślacie – bez dopływu nowych środków ze spotkań i wydarzeń, które dotychczas organizowałyśmy na żywo, działalność Fundacji staje pod dużym znakiem zapytania.

Jednak jesteśmy przekonane, że społeczność, którą przez te lata razem z Wami budowałyśmy nie zawiedzie nas i tym razem.

Zapraszamy serdecznie na drugie już spotkanie online z serii Śniadania Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Tym razem dopasowane do sytuacji, w której wszyscy się znajdujemy.

Spotkajmy się 1 kwietnia o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Kasi Wierzbowskiej z Ewą Wójcik, właścicielki firmy Ultramaszyna

Kup bilet na kolejne Śniadanie online.


INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ