CZYTASZ

77. Śniadanie SPK online

77. Śniadanie SPK online

🔹 Każde śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Tak, nasz nowy format Śniadań online, wciąż umożliwia Wam zdobywanie nowych kontaktów oraz daje możliwość dzielenia się dobrą energią i pozytywnym myśleniem.

🔸 Spotkajmy się 4.06.2020 o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy Doroty Czekaj z Izabelą Anuszewską, menedżerką projektów biznesowych, mentorką w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, właścicielka firmy DaVinci.

Weź udział w wydarzeniu!

Izabela AnuszewskaMenedżerka projektów biznesowych, Mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet,Pozyskuje fundusze krajowe, europejskie, norweskie. Zakłada, rozwija i naprawia mikro firmy. Od 15 lat prowadzi własną firmę DaVinci. Pomogła w założeniu i rozwoju ponad 300 firm. Stworzyła setki unikalnych projektów biznesowych, wśród których byli laureaci prestiżowych nagród. Akredytowany Konsultant Funduszy Europejskich oraz ekspert oceny wniosków z funduszy publicznych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego.


Koordynatorka wydarzeń. Psycholog, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie w marketingu zdobywała już od pierwszego roku studiów. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami potwierdzone dyplomem Project Management Advanced Training. W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet odpowiada za organizację wydarzeń i ich komunikację, a także wspiera realizację pozostałych działań SPK.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ