CZYTASZ

82. Śniadanie SPK z Finalistkami konkursu #PowerOf...

82. Śniadanie SPK z Finalistkami konkursu #PowerOfUs

🔹 Zapraszamy Was na wakacyjne Śniadanie SPK podczas którego będziemy gościć finalistki II etapu konkursu organizowanego wspólnie z Pantene pod nazwą “Power of Us”.

Jak widzicie nie zwalniamy tempa i przygotowujemy kolejne wyjątkowe spotkanie, które łączy networking – zawiązanie nowych efektywnych znajomości biznesowych – z możliwością poznania inspirujących kobiet, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Tak, nasz nowy format Śniadań online, wciąż umożliwia Wam zdobywanie nowych kontaktów oraz daje możliwość dzielenia się dobrą energią i pozytywnym myśleniem. Spotykamy się na platformie, na której każdy może włączyć się do rozmowy, zadać pytanie gościom i podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami. 

🔸  Spotkajmy się 27.08.2020 o godzinie 11:00 i znad kawy pitej w swoim ulubionym kubku w domowym zaciszu wysłuchajmy rozmowy z finalistkami konkursu Pantene “Power of Us”.

Wydarzenie jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział, wypełnij formularz.

🔹Podczas spotkania nasze bohaterki będą dzielić się z nami tym jak w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

🔸 Zachęcamy Was również do zapoznania się z działalnością finalistek, które opisujemy na naszej stronie, być może będą dla Was inspiracją: 

Karolina Adamska-Woźniak, Fundacja Mam Marzenie
Anna Bartkowska, Szkoła Rodzenia Super Mama
Katarzyna Gabara, Po Prostu
Edyta Morwińska, Edyta Morwińska PILATES
Paulina Urbańczyk, Pogotowie Maturzysty

Marka Pantene stworzyła Fundusz Power of Us chcąc wesprzeć kobiety prowadzące małe przedsiębiorstwa w Polsce. Dzięki współpracy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i Pantene powstał nowy projekt pod nazwą “Pantene – Power of Us“, który jest stworzony dla kobiet prowadzących swoją własną firmę, które w okresie kryzysu związanego z COVID-19 wprowadziły do swoich firm nowe rozwiązania, innowacyjne narzędzia, dzięki czemu ich firmy przetrwały i z sukcesem funkcjonują.

Więcej o projekcie: POWER OF US

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Pantene


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.