Biznes w Kobiecych Rękach stare

Biznes w kobiecych rękach

 

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Do tej pory, w sześciu edycjach programu powstało 257 nowych firm. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

 

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy. Partnerem programu jest: Brain Embassy.

 

Program trwa przez 7 miesięcy i realizowany jest przy wsparciu mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

PROGRAM

 

1. Szkolenia SkillShare
Warsztaty z zakresu przedsiębiorczości dla początkujących przedsiębiorców. Przykładowa tematyka: Jak stworzyć dobrą relację mentoringową, Modele biznesowe, Marketing Startupów, Finanse, Sprzedaż, Aspekty prawne, Autoprezentacja.

 

2. Spotkania networkingowe
Spotkania online w gronie uczestniczek oraz społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet umożliwiające poznanie się, nawiązanie relacji, współpracy.

 

3. Program mentoringu biznesowego
Czas trwania: przez cały program. Gwarantujemy 10 godzin sesji mentoringowych one-to-one z Mentorką.

KORZYŚCI DLA UCZESTNICZEK

 

– wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość;
– wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie;
– wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności;
– wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.

ETAPY

Przyjmowanie zgłoszeń: 15.12.2021 – 31.01.2022

Sesje pitchingowe: 15-18.02.2022

Wyniki rekrutacji: 23.02.2022

Gala inauguracyjna: 01.03.2022

Szkolenia w ramach programu odbywają się online.

ORGANIZATORZY I PARTNERZY

Koordynatorka Projektu:

Magdalena Jeżyńska

email: m.jezynska@fundacjakobiet.org

Koordynatorka Projektu:

Marta Zawiślińska

email: m.zawislinska@fundacjakobiet.org

Koordynatorka Projektu:

Justyna Hryniewicz

email: j.hryniewicz@fundacjakobiet.org

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.