Biznes w Kobiecych Rękach

Biznes w kobiecych rękach

 

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Do tej pory, w sześciu edycjach programu powstało 257 nowych firm. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

 

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy. Partnerami programu są: Miasto Stołeczne Warszawa i Brain Embassy.

 

Program trwa przez 7 miesięcy i realizowany jest przy wsparciu mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

Na program składają się następujące elementy:

 

1. Szkolenia SkillShare
Warsztaty z zakresu przedsiębiorczości dla początkujących przedsiębiorców. Przykładowa tematyka: Jak stworzyć dobrą relację mentoringową, Modele biznesowe, Marketing Startupów, Finanse, Sprzedaż, Aspekty prawne, Autoprezentacja.

 

2. Spotkania networkingowe
Spotkania w gronie uczestniczek oraz społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet umożliwiające poznanie się, nawiązanie relacji, współpracy.

 

3. Program mentoringu biznesowego
Czas trwania: przez cały program. Gwarantujemy 6 spotkań z indywidualnie wybraną mentorką (jedno spotkanie w miesiącu).

 

 

Wszystkie spotkania w ramach programu odbywają się w Warszawie. Edycja BWKR 2020 odbędzie się on-line – obostrzenia związane z pandemią Covid-19.

 

 

Jakie są korzyści dla uczestniczek?
– wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość;
– wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie;
– wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności;
– wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.

 

 

W razie pytań odnośnie programu – skontaktuj się z nami: bwkr@fundacjakobiet.org

Nowa edycja programu: listopad 2020 – maj 2021.

Broszura Biznes w Kobiecych Rękach – sześć edycji programu 

Organizatorzy i partnerzy programu:

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Koordynatorka Projektu:

Magdalena Jeżyńska

email: m.jezynska@fundacjakobiet.org

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.