Biznes w Kobiecych Rękach

Biznes w kobiecych rękach

 

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Do tej pory, w sześciu edycjach programu powstało 257 nowych firm. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

 

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy. Partnerami programu są: Miasto Stołeczne Warszawa i Brain Embassy.

 

Program trwa przez 7 miesięcy i realizowany jest przy wsparciu mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

Na program składają się następujące elementy:

 

1. Szkolenia SkillShare
Warsztaty z zakresu przedsiębiorczości dla początkujących przedsiębiorców – 5 dwudniowych modułów szkoleniowych (w godz. 09:45 – 17:45). Przykładowa tematyka: Jak stworzyć efektowną relację mentoringową, Modele biznesowe, Marketing Startupów, Social Media, Finanse, Księgowość, Sprzedaż, Aspekty prawne, Jak stworzyć własną markę, Autoprezentacja.

 

2. Spotkania networkingowe
Spotkania w gronie uczestniczek umożliwiające poznanie się, nawiązanie relacji, współpracy.

 

3. Sesje Be the Change
Wieczorne spotkania networkingowo-inspiracyjne, podczas których poznajemy historie kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

 

4. Mentoring biznesowy
Czas trwania: przez cały program. Gwarantujemy 7 spotkań z indywidualnie wybraną mentorką (jedno spotkanie w miesiącu).

 

 

Wszystkie spotkania w ramach programu odbywają się w Warszawie.

 

 

Jakie są korzyści dla uczestniczek?
– wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość;
– wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie;
– wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności;
– wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.

 

 

W razie pytań odnośnie programu – skontaktuj się z nami: bwkr@fundacjakobiet.org

 

Gala Finałowa programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, edycja 6, odbyła się dnia 2 czerwca 2020 podczas Konferencji on-line pt. Szczepionka dla przedsiębiorców w dobie COVID-19 – FIRMA WIRUSOODPORNA. 

Broszura Biznes w Kobiecych Rękach – sześć edycji programu 

Organizatorzy i partnerzy programu:

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Koordynator Projektu:

Magdalena Jeżyńska

e-mail: m.jezynska@fundacjakobiet.org

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ