Biznes w Kobiecych Rękach

Biznes w kobiecych rękach

 

Biznes w Kobiecych Rękach to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia swojej firmy w trakcie trwania programu. Do tej pory, w sześciu edycjach programu powstało 257 nowych firm. BWKR jest autorskim projektem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best accelerator or incubator.

 

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga Citi Handlowy. Partnerami programu są: Miasto Stołeczne Warszawa i Brain Embassy.

 

Program trwa przez 7 miesięcy i realizowany jest przy wsparciu mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz w oparciu o networking, który stymuluje współpracę biznesową.

Na program składają się następujące elementy:

 

1. Szkolenia SkillShare
Warsztaty z zakresu przedsiębiorczości dla początkujących przedsiębiorców. Przykładowa tematyka: Jak stworzyć dobrą relację mentoringową, Modele biznesowe, Marketing Startupów, Finanse, Sprzedaż, Aspekty prawne, Autoprezentacja.

 

2. Spotkania networkingowe
Spotkania w gronie uczestniczek oraz społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet umożliwiające poznanie się, nawiązanie relacji, współpracy.

 

3. Program mentoringu biznesowego
Czas trwania: przez cały program. Gwarantujemy 6 spotkań z indywidualnie wybraną mentorką (jedno spotkanie w miesiącu).

 

 

Wszystkie spotkania w ramach programu odbywają się w Warszawie. Edycja BWKR 2020 odbędzie się on-line – obostrzenia związane z pandemią Covid-19.

 

 

Jakie są korzyści dla uczestniczek?
– wsparcie w dopracowaniu pomysłu na biznes i w założeniu firmy – eksperckość;
– wsparcie od Mentorki – wiedza i doświadczenie, zaangażowanie;
– wsparcie od uczestniczek bieżącej i poprzednich edycji programu – współuczestnictwo, współpraca, przynależność do społeczności;
– wsparcie promocyjne – nagłośnienie programu i indywidualnych historii i firm w kanałach Sieci Przedsiębiorczości Kobiet oraz w mediach.

 

 

W razie pytań odnośnie programu – skontaktuj się z nami: bwkr@fundacjakobiet.org

Nowa edycja programu: listopad 2020 – maj 2021.

Broszura Biznes w Kobiecych Rękach – sześć edycji programu 

Hey! I am first heading line feel free to change me

I am promo text. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.