BE THE CHANGE! POWERED BY BMW

BE THE CHANGE! MÓW O SOBIE DOBRZE! POWERED BY BMW

Zmiana to jedyna pewna dzisiejszych czasów, a punkt zwrotny to zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, postanowiliśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Tak powstał pomysł na cykliczne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu – “Be the Change”.

Bohaterki dzielą się swymi niezwykłymi historiami, opisując moment, który zaważył na ich dalszym życiu. Poprzez te historie chcemy pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach i jak dzielenie się swoimi doświadczeniami może ten potencjał wyzwolić. Opowieści dodają odwagi do zmian, nawet tych, których się obawiamy! Opowieści naszych bohaterek nie miałyby tej magicznej siły, gdyby nie Aleksandra Więcka – specjalistka od projektowania wystąpień publicznych. Chciałybyśmy, aby każda kobieta miała wewnętrzną pewność siebie i poczucie, że zabierając głos jej zdanie zostanie wysłuchane i że jest ważne!

Be the Change to stworzony specjalnie dla kobiet format, który ma sprawić, że przedsiębiorczynie, managerki czy studentki nauczą się mówić o sobie. Mówić o sobie dobrze.

Spotkania organizowane są we współpracy z naszym partnerem BMW Polska i odbywać się będą u autoryzowanych dealerów tej marki. Spotkania wieczorne odbędą się w formie koktajlu, a środki zebrane z Waszych wpłat zostaną przekazane na cel charytatywny związany ze wspieraniem kobiet.

“Każda z nas ma historię, która może zainspirować innych, trzeba tylko umieć ją odnaleźć i przekazać dalej.”
Dorota Czekaj

WYBIERZ MIASTO I MÓW O SOBIE DOBRZE!

Organizator i Partner

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.