CZYTASZ

Creativa – nowa kancelaria prawna specjalizu...

Creativa – nowa kancelaria prawna specjalizująca się w branży odzieżowej oraz branży IT i nowych technologiach.

Dlaczego o niej piszemy? Creativa to partner fundacji oraz nasz ekspert w dziedzinie prawa, w szczególności prawa mody (Fashion Law) oraz w branżach związanych z IT i nowymi technologiami. Jak możemy określić naszą współpracę? Cechuje ją pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, skuteczność i dobra komunikacja.

Creativa została stworzona przez dwóch znakomitych prawników: Magdalenę Korol i Arkadiusza Szczudło. Poznajcie Magdę i Arka:

Magdalena Korol – adwokatka, wspólniczka kancelarii Creativa, Prezeska Instytutu Prawa Mody, przedsiębiorczyni i mentorka. Adwokatka od prawie dekady, od ponad 7 lat wspiera branżę odzieżową promując i edukując ją w obszarze Prawa Mody (Fashion Law). Pomoże w zagadnieniach związanych z ochroną marki, prawami autorskimi, wizerunkiem i dobrami osobistymi, znakami towarowymi, a także czynami nieuczciwej konkurencji.

Arkadiusz Szczudło – prawnik, wspólnik kancelarii Creativa, Wiceprezes Instytutu Prawa Mody, przedsiębiorca, mentor i twórca internetowy. Już od dobrych 7 lat pomaga branży kreatywnej, w tym odzieżowej – wspierając ją i edukując w obszarach biznesu i Prawa Mody (Fashion Law). Zapewnia wsparcie w kwestiach dotyczących nowych technologi, wdrożenia RODO, e-commerce, czy ochrony własności intelektualnej. Pomoże w zagadnieniach związanych z ochroną marki, a także w walce z nieuczciwą konkurencją, również na rynku chińskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę CREATIVA lub fanpage CREATIVA

Polecamy!


Dyrektorka Biura Fundacji, Project Manager. Z wykształcenia prawnik z wieloletnim doświadczeniem. W Fundacji od roku 2014, angażuje się w sprawy administracyjne, prawne, kadrowe, formalne i finansowe. Koordynatorka sześciu edycji programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, trzech edycji programu dla studentek BEST – Business&Entrepreneurship Support Training, programu aktywizacyjnego dla matek Matka-Przedsiębiorczyni, kilkunastu konferencji SPK oraz innych programów Fundacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ