Debaty

Debaty

Debaty eksperckie na ważne dla kobiet tematy, są wpisane w nasze działania. Pierwszą z nich zorganizowałyśmy wspólnie z Parlamentem Europejskim w 2015 r. W ciągu ostatnich 4 lat, poruszyłyśmy następujące tematy: wyzwań na rynku pracy, edukacji, miejsca kobiet w świecie nauki, pogodzenia roli rodzica z pracą zawodową, wyzwań branży mody.

Zobacz pełną listę debat, które zorganizowałyśmy

“Kobiety wobec wyzwań rynku pracy” debata Parlamentu Europejskiego i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Edukacja siłą kobiet? – wydarzenie specjalne Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

“Efekt Matyldy – miejsce kobiet w świecie nauki”- debata Parlamentu Europejskiego i SPK

MAKE THE CHANGE in fashion. Debata: Wyzwania branży mody

Rozmowa panelowa: “Mentoring biznesowy dla wzmocnienia pozycji kobiet na rynku pracy” zorganizowana z okazji Dnia Kobiet

Rozmowa panelowa: “Jak zmienia się relacja z Matką na przestrzeni pokoleń?”

Zapraszamy na najbliższą debatę!

Zapraszamy na Debatę 25 maja w godz. 17.00 – 19.00. Debata będzie transmitowana online na Facebooku Sieć Przedsiębiorczych Kobiet Zapraszamy młodych z całej Polski!

 

Jeśli jesteś w wieku 19-26 lat, nie rozpoczęłaś/łeś pracy zawodowej albo masz trudności z jej znalezieniem, mierzysz się z licznymi barierami, które uniemożliwiają Ci odnalezienie się na rynku pracy, chciałabyś/łbyś dowiedzieć się, jak spostrzegają wyzwania młodych eksperci związani z rynkiem pracy, jakie mają dla Ciebie rozwiązania, ta debata jest właśnie dla Ciebie!

Przyjdź, zainspiruj się, bądź częścią tej zmiany! Czekamy na Twój głos w Debacie!

Do rozmowy o wyzwaniach na rynku pracy zapraszamy różne środowiska, w tym korporacyjne, naukowe, czy przedsiębiorców. Naszym celem jest wsparcie młodych wkraczających na ścieżkę zawodową, aby mogli to zrobić posiadając odpowiednie umiejętności, narzędzia oraz pewność siebie.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.