Dziewczyny mają głos

Dziewczyny mają głos

Masz między 19 a 26 lat? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie autoprezentacji i komunikacji? Jesteś na początku ścieżki zawodowej i chcesz zaplanować swoją karierę?  Zgłoś się do konkursu “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze”, opowiedz swoją historię i wygraj atrakcyjne nagrody! Rekrutacja trwa do 30.04.2021

Dlaczego warto

Konkurs “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze” to okazja do wzięcia udziału w warsztatach, dzięki którym:

🔷 wzmocnisz swoje umiejętności autoprezentacyjne

🔷 zwiększysz swoją pewność siebie

🔷 weźmiesz udział w networkingu – poczujesz wsparcie grupy

🔷 poznasz nowe narzędzia ułatwiające komunikację

🔷 nauczysz się zdrowej rywalizacji w przyjaznym otoczeniu

Etapy

🔷 ETAP I do 30 kwietnia 2021 – Wypełnij formularz i znajdź się wśród 30 dziewczyn, które zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu.

🔷 ETAP II 13 i 14 maja 2021 – Weźmiesz udział w dwudniowym szkoleniu, w trakcie którego nauczysz się mówić o sobie dobrze, poznasz zasady networkingu oraz będziesz miała możliwość uczestniczenia w warsztatach przygotowujących do części konkursowej programu.

🔷 ETAP III 18 maja 2021 – Zaprezentujesz się przed uczestniczkami i komisją, wykorzystując zdobytą wiedzę w praktyce.

Nagrody

Spośród wszystkich prezentacji wybrane zostaną 3 najlepsze! Nagrody dla zwyciężczyń to:

🔷 nagroda pieniężna w kwocie 2000 zł każda

🔷 działania promocyjne w kanałach SPK

🔷 3 spotkania z ekspertką po 2h, w trakcie których zdefiniujesz swój potencjał, zaprojektujesz ścieżkę rozwoju i przygotujesz indywidualny plan komunikacji

Ekspertki

Agata Rybarska

Ma ponad 15 lat doświadczenia menadżerskiego w globalnych korporacjach w marketingu i sprzedaży w regionie Europy Wschodniej. Od kilku lat jest aktywną mentorką biznesu certyfikowaną przez European Mentoring & Coaching Council, coachem oraz dyplomowaną trenerką Szkoły Trenerów Komunikacji w oparciu o Empatię.

Anna Radzikowska

Executive Coach, mentorka i trenerka biznesowa, inwestorka, działaczka społeczna. Wykłada w Szkole Biznesu Politechniki Warszwskiej. 

Tworzy programy rozwojowe i szkoleniowe dla menedżerów i menedżerek oparte na idei human centered leadership i budowaniu inteligencji emocjonalnej.

Barbara Gruszecka

Coach i konsultant kariery we własnym przedsięwzięciu 2B Value oraz dla Lee Hecht Harrison Polska. Realizuje indywidulane  i grupowe programy coachingowe dla wyższej / średniej kadry menadżerskiej oraz specjalistów. Pracuje metodyką CoachWise™. Jest konsultantem biznesowym w obszarze zarządzania efektywnością.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Marta Zawiślińska

m.zawislinska@fundacjakobiet.org

Partnerzy

Konkurs wspierają

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.