Dziewczyny mają głos

Dziewczyny mają głos

Masz między 19 a 26 lat? Chcesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie autoprezentacji i komunikacji? Jesteś na początku ścieżki zawodowej i chcesz zaplanować swoją karierę?  Zgłoś się do konkursu “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze”, opowiedz swoją historię i wygraj atrakcyjne nagrody! Rekrutacja trwa do 30.04.2021

Dlaczego warto

Konkurs “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze” to okazja do wzięcia udziału w warsztatach, dzięki którym:

🔷 wzmocnisz swoje umiejętności autoprezentacyjne

🔷 zwiększysz swoją pewność siebie

🔷 weźmiesz udział w networkingu – poczujesz wsparcie grupy

🔷 poznasz nowe narzędzia ułatwiające komunikację

🔷 nauczysz się zdrowej rywalizacji w przyjaznym otoczeniu

Etapy

🔷 ETAP I do 30 kwietnia 2021 – Wypełnij formularz i znajdź się wśród 30 dziewczyn, które zakwalifikują się do drugiego etapu konkursu. Wyniki pierwszego etapu zostaną przesłane do uczestniczek konkursu w dniu 7 maja.

🔷 ETAP II 13 i 14 maja 2021 w godz. 10.00-14.00 – Weźmiesz udział w dwudniowym szkoleniu, w trakcie którego nauczysz się mówić o sobie dobrze, poznasz zasady networkingu oraz będziesz miała możliwość uczestniczenia w warsztatach przygotowujących do części konkursowej programu.

🔷 ETAP III 18 maja 2021 – Zaprezentujesz się przed uczestniczkami i komisją, wykorzystując zdobytą wiedzę w praktyce.

Nagrody

Spośród wszystkich prezentacji wybrane zostaną 3 najlepsze! Nagrody dla zwyciężczyń to:

🔷 nagroda pieniężna w kwocie 2000 zł każda

🔷 działania promocyjne w kanałach SPK

🔷 3 spotkania z ekspertką po 2h, w trakcie których zdefiniujesz swój potencjał, zaprojektujesz ścieżkę rozwoju i przygotujesz indywidualny plan komunikacji

Warsztaty

Aneta Siejka

Ekspertka ds. przedsiębiorczości. Koordynatorka ds. Badań/Research Manager. Koordynuje projekt Mój biznes za granicą – model wsparcia instytucjonalnego MŚP w obszarze umiędzynarodowienia oferty firm i rozpoczęcia działalności na rynkach międzynarodowych. Profesjonalna wykładowczyni i trenerka. Od 2008 roku prowadzi autorskie warsztaty i wykłady m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Collegium Civitas, Warszawskiej Szkole Reklamy i innych uczelniach. Współautorka wielu kampanii reklamowych nagrodzonych w konkursach (MediaTrendy, Effie). Doradza w kampaniach społecznych ministerstw i organizacji pożytku publicznego.

Agata Zioło

Dyrektorka Innowacji, Koordynatorka współpracy z biznesem. Współpracuje z firmami i Instytucjami. Pomaga wykorzystać doświadczenie Fundacji w realizacji celów biznesowych Partnerów. Tworzy, wypracowuje i wykorzystuje najbardziej efektywne narzędzia wspierające zmianę w obszarach: kobiecego empowermentu, zmiany postaw i wewnętrznej przedsiębiorczości. Oficjalna facylitatorka warsztatu #IamRemarkable. Koordynuje program innowacji społecznych Make the Change. Przez ponad 10 lat pracowała w branży kreatywnej i PR. Zrealizowała dziesiątki projektów marketingowych dla największych, międzynarodowych korporacji.

Elevator Pitch

prowadząca: Aneta Siejka

 

Podczas warsztatu nauczysz się jasno komunikować, tak aby przykuć uwagę odbiorcy. Poznasz sposoby na zbudowanie autoprezentacji w max. 2 minuty. Będziesz miała możliwość przedstawienia swojego “elevator pitch” przed grupą i otrzymania konstruktywnego feedbacku.

#IamRemarkable

prowadząca: Agata Zioło

 

Warsztat #IamRemarkable to interaktywna sesja prowadzona przez trenera specjalnie przeszkolonego przez Google. Podczas warsztatu omówisz z uczestniczkami znaczenie  autopromocji i otrzymasz narzędzia do ćwiczenia tej potrzebnej umiejętności. Będziesz miała możliwość przejścia przez proces i udoskonalenia umiejętności autopromocji w grupie uczestniczek z zapewnionymi warunkami akceptacji i zrozumienia.

Ekspertki

Agata Rybarska

Ma ponad 15 lat doświadczenia menadżerskiego w globalnych korporacjach w marketingu i sprzedaży w regionie Europy Wschodniej. Od kilku lat jest aktywną mentorką biznesu certyfikowaną przez European Mentoring & Coaching Council, coachem oraz dyplomowaną trenerką Szkoły Trenerów Komunikacji w oparciu o Empatię.

Anna Radzikowska

Executive Coach, mentorka i trenerka biznesowa, inwestorka, działaczka społeczna. Wykłada w Szkole Biznesu Politechniki Warszwskiej. 

Tworzy programy rozwojowe i szkoleniowe dla menedżerów i menedżerek oparte na idei human centered leadership i budowaniu inteligencji emocjonalnej.

Barbara Gruszecka

Coach i konsultant kariery we własnym przedsięwzięciu 2B Value oraz dla Lee Hecht Harrison Polska. Realizuje indywidulane  i grupowe programy coachingowe dla wyższej / średniej kadry menadżerskiej oraz specjalistów. Pracuje metodyką CoachWise™. Jest konsultantem biznesowym w obszarze zarządzania efektywnością.

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Marta Zawiślińska

m.zawislinska@fundacjakobiet.org

Partnerzy

Konkurs wspierają

Projektor-Logo-Basic-Kolor-CMYK (3)
INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.