Archiwum Eksperci - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Eksperci wspierający Fundację Przedsiębiorczości Kobiet
eksperci2
Paulina Kołodziejak- Łaska
Head of digital & partnerships Przez 15 lat związana z mediami. Prowadziła projekty dotyczące tworzenia i utrzymywania znanych serwisów internetowych. W Fundacji realizuje się w tworzeniu i koordynowaniu programów edukacyjnych dla przedsiębiorczyń. Zdobytą wiedzę wykorzystuje, wspierając Fundację w przygotowywaniu rozwiązań online. Promuje tylko takie rozwiązania, których potrzebują odbiorcy. Jest propagatorką badań oraz pracy metodą design thinking. Energia przedsiębiorczyń oraz impakt działań Fundacji dają jej wiele satysfakcji i napędzają do współtworzenia nowych narzędzi dla biznesu.
8f90dc908f5a04326f8958523bb500fd
Marek Kapturkiewicz
Współzałożyciel, inwestor i partner w Innovation Nest - funduszu seed/VC oraz współzałożyciel SPIN - Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest ; poprzednio m.in. wieloletni członek zarządu, COO i wiceprezes Grupy Onet.pl oraz dyrektor promocji i rozwoju produktu Tymbark S.A.; posiada bogate doświadczenie, internetowe, marketingowe, mediowe, technologiczne i inwestycyjne; inżynier - konstruktor (elektronik, informatyk) z wieloletnią praktyką w Instytucie Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie; absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki oraz studiów biznesowych w Wyższej Szkole Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu; członek Rady Programowej Fundacji Startup Poland.
887035a5eb4b5ecc4fcec2d263b23c4c
Zuzanna Skalska
Partner Założycielski 360Inspiration, Współzałożycielka FutureS Thinking Group Eksploruje i analizuje dane o innowacjach biznesowych w różnych dziedzinach przemysłu, korzystając z wielu transdyscyplinarnych źrodeł, na potrzeby budowania strategicznych scenariuszy rozwoju firm. Kariera Zuzanny rozpoczęła się w roku 1998 w Philips Design, gdzie przez wiele lat, pracowała w grupie odpowiedzialnej za Analizę Trendów w powstających tam wizjonerskich projektach przyszłości. Następnie przez blisko 15 lat prowadziła pracownię Design Management & Trends w wiodącym studiu projektowym w Holandii. W roku 2014 założyła firmę 360Inspiration, z którą pracuje z klientami z różnych branż. Jest wśród nich wiele światowych gigantów i rynkowych liderów. Zuzanna specjalizuje się w takich dziedzinach, jak radykalne innowacje (Up-front innovation), Sygnały Zmian (Trendy) czy strategiczne myślenie o przyszłościach (Future(s) Thinking). Ściśle współpracuje z prezesami firm i członkami zarządów, doradzając im w kwestii możliwych scenariuszy rozwoju strategicznego, także z działami badań i rozwoju oraz z zespołami kreatywnymi. Ponadto, wykłada na wielu uczelniach, mocno angażuje się w przedsięwzięcia promujące design oraz uczestniczy jako prelegent w wielu opiniotwórczych wydarzeniach poświęconych innowacjom i ekonomii.
072c8ad4e64906fe9d2db82ed89c7c43
Marta Zucker
Autorka książek o globalnym sukcesie polskich start-upów: "Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów", "Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej" (Warszawa, PWN 2015, 2016; NYC, Business Expert Press BEP 2018). Od wielu lat łączy świat nowych technologii i start-upów wywodzących się z Doliny Krzemowej z Polską; jest również aktywnie zaangażowana w budowanie relacji pomiędzy polskim i kalifornijskim środowiskiem akademicko - biznesowym. Wykładowczyni na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz gościnnie na Uniwersytecie Haas School of Business Berkeley w Kalifornii. Mentorka kobiet działających w branży nowych technologii. Mieszka w San Francisco i w Polsce. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowych studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stypendystka uniwersytetu Eötvös Loránd Egyetem w Budapeszcie. Od wielu lat profesjonalnie związana z toruńską firmą konsultingową KarStanS Sp. z o.o. Przez kilka lat samodzielnie podróżowała po Indiach, Nepalu, Azji Południowowschodniej i Nowej Zelandii.
05.08.2020 Warszawa . Henryka Bochniarz , sesja do Wysokie Obcasy Praca .
Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Make-up Joanna Bielec
Henryka Bochniarz
polska ekonomistka i polityczka. W 1991 ministra przemysłu i handlu. Założycielka organizacji pracodawców Konfederacja Lewiatan, Kongresu Kobiet, Akademii Liderek. Pomysłodawczyni i fundatorka nagrody literackiej NIKE. Kandydatka na urząd prezydenta RP w wyborach w 2005.
f9c1d108629c584f4dd4060f5a0e7977
Artur Kurasiński
Autor bloga, przedsiębiorca, mówca publiczny oraz autor gier i komiksów. Od ponad dwóch dekad obserwuje trendy technologiczne i społeczne, opowiada o nich i tłumaczy je w przystępny sposób. Występuje na najważniejszych konferencjach technologicznych w Polsce.
Anna Borzęcka
Anna Borzęcka
Dyrektor Personalna, członkini Komitetu Zarządczego Kancelarii Baker McKenzie oraz Komitetu ds. zatrudniania w regionie EMEA. Od 2008 r. kieruje działem HR w Baker McKenzie w Warszawie i Łodzi. Wcześniej pracowała w CMS Cameron McKenna jako Koordynatorka ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w biurach europejskich tej Kancelarii. Odpowiada za rekrutację, rozwój zawodowy, szkolenia, strategię Employer Brandingową, integrację oraz działalność Pro bono. Współtworzy i wdraża strategię biznesową Kancelarii, prowadzi działania w zakresie zarządzania polityką Inclusion, Diversity, Equity Ukończyła prestiżowy program Women's Leadership w Stanford Graduate School of Business Absolwentka Italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego, a także studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Prywatnie mama Wiktorii i Basi.
Karolina Gożdzikiewicz
Karolina Goździkiewicz
Radca prawny, Associate w Baker McKenzie. Posiada 6 lat doświadczenia zawodowego w doradztwie z zakresu prawa pracy. Zapewnia klientom kompleksowe wsparcie we wszystkich aspektach indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, w szczególności w zakresie zatrudniania pracowników, zwolnień, dochodzeń wewnętrznych, świadczeń, wprowadzania polityk wewnętrznych. Doradza klientom również w zakresie legalizacji pobytu i prawa do pracy cudzoziemców, w szczególności obywateli Ukrainy przybyłych do Polski w związku z wojną.
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products