CZYTASZ

Finał ósmej edycji Programu Biznes w Kobiecych Rę...

Finał ósmej edycji Programu Biznes w Kobiecych Rękach!

Biznes w Kobiecych Rękach to autorski, bezpłatny program akceleracyjny Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, dzięki któremu co roku przybywa kilkadziesiąt nowych biznesów. Wejście na rynek i otworzenie własnej firmy to wielki krok w życiu każdego przedsiębiorcy i przedsiębiorczyni, dlatego stawiamy przede wszystkim na dwa najważniejsze składniki sukcesu biznesowego – wiedzę i doświadczenie. Kluczowymi elementami programu są szkolenia skillshare, spotkania networkingowe i mentoring biznesowy. Dzięki wsparciu otrzymanemu w programie, współpracy nawiązanej między uczestniczkami oraz sieciowaniu liczba kobiecych biznesów na rynku rośnie, a uczestniczki z powodzeniem rozwijają swoje działalności.

Ósma edycja Programu Biznes w Kobiecych Rękach

Za nami finał kolejnej edycji programu, który zakończył się wyjątkową Galą. W trakcie wydarzenia uczestniczki zaprezentowały swoje osiągnięcia, wymieniały się wrażeniami i razem z Mentorkami i zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet świętowały swoje osiągnięcia.

Sukces ósmej edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach:

●           60 aktywnych uczestniczek,

●            37 nowych biznesów,

●            Ponad 80 % założonych firm przeżywa pierwszy rok swojej działalności,

●            60% założonych w programie firm nadal działa na rynku,

●            W przedsiębiorstwach prowadzonych przez uczestniczki programu powstały nowe miejsca pracy.

Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Citi Foundation w Nowym Jorku oraz wsparciu merytorycznym Fundacji Citi Handlowy im. L. Kronenberga.


W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.