Innowacje w czasach kryzysu

“Innowacje w czasach kryzysu” to konferencja dla przedsiębiorców, której tematami przewodnimi były: transformacja cyfrowa, zarządzanie i budowa MŚP w dobie kryzysu koronawirusa.

 

Po przeszło dwóch miesiącach zamrożenia, gospodarka wreszcie rusza. Gastronomia, punkty usługowe, handel, kultura mogą wreszcie funkcjonować, aczkolwiek z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa. Trzymamy kciuki za Wasze biznesy, nieustająco zachęcamy do uczestniczenia w akcji społecznej #wspieramyWsieci, poprzez promocję i korzystanie z polskich marek, lokalnych firm i drobnicy producentów i dostawców. Zachęcamy Was do obejrzenia naszej konferencji.  Skorzystajcie z okazji na pivoty i wprowadzanie innowacji w Waszych firmach. Kryzys mobilizuje i szukając pomysłu na ratowanie firmy możecie wdrożyć coś, co na stałe zbuduje przewagę konkurencyjną Waszych biznesów! 

PODSUMOWANIE GOTEK RYSUJE

ZOBACZ PLAN WYDARZENIA

Kliknij w tytuł wystąpienia, żeby zobaczyć nagranie:

11:00 Wystąpienie otwierające, wnioski z badania “Firmy SPK w dobie kryzysu koronawirusa”.
11:10 Panel z udziałem przedsiębiorców i mentorek SPK  “Moje lekcje z frontu walki z COVID-19”: Joanna Średnicka Pracownia Gier Szkoleniowych, Tonia Bochińska Early Stage, Maja Meissner Meissner&Partners, prowadzenie Kasia Wierzbowska SPK.
11:50 Przerwa interaktywna z narzędziem kreatywnym. Agata Zioło, SPK.
11:55 Wykład Iza Ławniczak, Very Human Services, “Małe innowacje, duże zmiany – 3 sposoby na lepsze usługi i produkty.”
12:25 Wykład Łukasz Łakowiecki, Joanna Skowrońska, Allegro Lokalnie „Jak szybko przenieść sprzedaż do online”
12:45 Wirtualny spacer po Brain Embassy,
12:50 Wykład Aneta Zielińska-Sroka: “PARP: Twój partner w biznesie – oferta dla przedsiębiorców“,
13:10 Wykład Monika Fiszer, PARP, “Jak rozwijać firmę w czasach pandemii – usługi PARP w zakresie szkoleń i internacjonalizacji”
13:25 Zaproszenie na konferencję “Firma wirusoodporna” i galę finałową BWKR 2.06 Dorota Czekaj, SPK
13:30 Tomasz Dmuchowski, “Trendy rozwoju biznesu wynikające z koronakryzysu”
13:45 Zakończenie konferencji

Organizatorem konferencji jest Sieć Przedsięborczych Kobiet w ramach akcji #WspieramyWsieci.

CHCESZ WIEDZIEĆ O KOLEJNYCH KONFERENCJACH?

PRELEGENCI

Joanna Średnicka

CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych. Przedsiębiorczyni, inicjatorka powstania Game Changers Academy – prestiżowego programu dla liderów odpowiedzialnych za transformację w firmach. Współautorka idei gier kompetencyjnych online służących do rekrutacji i diagnozy kompetencji – Competence Game. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych.

Maja Meissner

 

Maja Meissner od 2010 prowadzi wraz z Partnerami własną firmę doradczą  Meissner & Partners Executive Search and Organizational Development, zajmującą się przede wszystkim doradztwem personalnym/rekrutacją na najwyższe stanowiska menadżerskie. Meissner & Partners jest członkiem AESC The Association of Executive Search and Leadership Consultants i należy do międzynarodowej Grupy ECI obecnej w 13 krajach.

Tonia Bochińska

CEO i współwłaścicielka szkoły angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage.

 

Od początku kariery zawodowej związana z edukacją językową, finalistka konkursu fundacji Sukcesu Pisanego Szminką na bizneswoman roku 2020.

 

Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat.

 

Kasia Wierzbowska

Założycielka i Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, założycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współzałożycielka funduszu VC Black Swan.  Aktywna inicjatorka ekosystemu kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Ekspertka w obszarze wspierania kobiet i równowagi płci w biznesie. Przedsiębiorczyni społeczna, Innowatorka społeczna. Występuje na konferencjach branżowych. Jurorka konkursów biznesowych i startupowych.

Agata Zioło

 

Dyrektorka Innowacji, Koordynatorka współpracy z biznesem, Facylitatorka #IamRemarkable.

Odpowiedzialna za relacje biznesowe Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Współpracuje z firmami i Instytucjami. Tworzy, wypracowuje i wykorzystuje najbardziej efektywne narzędzia wspierające zmianę w obszarach: kobiecego empowermentu, zmiany postaw i wewnętrznej przedsiębiorczości.

Iza Ławniczak

Projektantka, szefowa projektów Customer Insights w Very Human Services, członek zarządu VHS.

Projektuje usługi i produkty w oparciu o rzetelnie zdiagnozowane potrzeby użytkowników. Jest doświadczoną moderatorką procesów wdrażania innowacji do organizacji. Łączy wiedzę i umiejętności projektowe, badawcze i analityczne z obszaru human centred design – customer experience, service design i design research.

Joanna Skowrońska

 

W Allegro Lokalnie odpowiedzialna za projekt wspierający trzeci sektor i lojalizację klientów.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach społecznej odpowiedzialności biznesu, komunikacji i PR. Prowadziła projekty dla marek z branży beauty, retail oraz galerii handlowych, a także koordynowała ogólnopolskie programy charytatywne Fundacji Muszkieterów.

Łukasz Łakowiecki

Z branżą e-commerce związany od 10 lat. Ekspert w dziedzinie customer experience i user experience.

W Allegro pracował przy wielu projektach z zakresu rozwoju biznesu, m.in. programie Super Sprzedawca czy Monety Allegro. Obecnie odpowiedzialny za rozwój Allegro Lokalnie, które jest skierowane przede wszystkim dla sprzedających dopiero zaczynających swoją przygodę z e- commerce.

Aneta Zielińska-Sroka

Z funduszami UE związana od 2006 roku. Obecnie kierownik sekcji Edukacji w Departamencie Komunikacji i Marketingu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, koordynuje proces obsługi klienta, prowadzi spotkania, szkolenia, warsztaty, webinaria dla wnioskodawców PARP w zakresie oferty produktowej. Specjalizuje się w obszarze działań konkursowych wdrażanych przez PARP w ramach Programów Operacyjnych.

Monika Fiszer

Od ponad dwudziestu lat związana jest programami pomocowymi. W latach 1995-2001 była związana z Brytyjskim Funduszem Know How, którego jeden z programów działał na rzecz samorządu terytorialnego w Polsce. Od 2006 r. pracuje w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Departamencie Wsparcia Przedsiębiorczości, gdzie zajmuje się przygotowaniem i wdrażaniem projektów międzynarodowych finansowanych zarówno ze środków krajowych jak i europejskich w obszarze wspierania przedsiębiorczości i polskich MŚP w tym start-upów.

Dorota Czekaj

Założycielka i Wiceprezeska Fundacji, współzałożycielka funduszu VC Black Swan. W Fundacji odpowiedzialna za realizację projektów i wdrażanie planów działania, za kontakty społeczne i relacje biznesowe. Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji, w szczególności kompetencje w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji. Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne, budując ich silną pozycję.

Tomasz Dmuchowski

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze sprzedażą, marketingiem, video marketing, strategia biznesu i growth hacking. Jest typowym praktykiem, nie teoretykiem. Popełnił wiele błędów, z których wyciągnął bezcenne wnioski na przyszłość. Zrealizował ponad 30 projektów IT. Prowadzi szkolenia od 2014 roku, co przełożyło się na realizację ponad 140 wystąpień publicznych oraz przeprowadzeniu licznych warsztatów.

PARTNERZY AKCJI

Partnerami wydarzenia były Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Allegro Lokalnie, Fundacja Kronenberga Citi Handlowy, Citi Foundation.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.