Innowacje w czasach kryzysu

“Innowacje w czasach kryzysu” to konferencja dla przedsiębiorców, której tematami przewodnimi będą: transformacja cyfrowa, zarządzanie i budowa MŚP w dobie kryzysu koronawirusa.

 

Po przeszło dwóch miesiącach zamrożenia, gospodarka wreszcie rusza. Gastronomia, punkty usługowe, handel, kultura mogą wreszcie funkcjonować, aczkolwiek z zachowaniem rygorów bezpieczeństwa. Trzymamy kciuki za Wasze biznesy, nieustająco zachęcamy do uczestniczenia w akcji społecznej #wspieramyWsieci, poprzez promocję i korzystanie z polskich marek, lokalnych firm i drobnicy producentów i dostawców.

My także przyspieszamy i zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej konferencji.  Skorzystajcie z okazji na pivoty i wprowadzanie innowacji w Waszych firmach. Kryzys mobilizuje i szukając pomysłu na ratowanie firmy możecie wdrożyć coś, co na stałe zbuduje przewagę konkurencyjną Waszych biznesów!

 

Konferencja odbędzie się online, w formie transmisji live na Facebooku, oraz na Youtube. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

ZOBACZ PLAN WYDARZENIA

11:00 Wystąpienie otwierające, wnioski z badania “Firmy SPK w dobie kryzysu koronawirusa”.
11:10 Panel z udziałem przedsiębiorców i mentorek SPK  “Moje lekcje z frontu walki z COVID-19”, wystąpią: Joanna Średnicka Pracownia Gier Szkoleniowych, Tonia Bochińska Early Stage, Maja Meissner Meissner&Partners, prowadzenie Kasia Wierzbowska SPK.
11:50 Przerwa interaktywna z narzędziem kreatywnym. Agata Zioło, SPK.
11:55 Wykład Iza Ławniczak, Very Human Design, “Małe innowacje, duże zmiany – 3 sposoby na lepsze usługi i produkty.”
12:25 Wykład Łukasz Łakowiecki, Joanna Skowrońska, Allegro Lokalnie „Jak szybko przenieść sprzedaż do online”
12:45 Przerwa interaktywna z narzędziem odprężającym,
12:50 Wykład Aneta Zielińska-Sroka: “PARP: Twój partner w biznesie – oferta dla przedsiębiorców”,
13:10 Wykład Monika Fiszer, PARP, “Jak rozwijać firmę w czasach pandemii – usługi PARP w zakresie szkoleń i internacjonalizacji”
13:25 Przedpremierowo o książce “Jak mówić o sobie dobrze?” Dorota Czekaj, SPK
13:30 Tomasz Dmuchowski, “Trendy rozwoju biznesu wynikające z koronakryzysu”
13:45 Zakończenie konferencji

Organizatorem konferencji jest Sieć Przedsięborczych Kobiet w ramach akcji #WspieramyWsieci.

PARTNERZY AKCJI

Partnerami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Allegro Lokalnie, Fundacja Kronenberga Citi Handlowy, Citi Foundation.

ZAPISZ SIĘ NA POWIADOMIENIE

PRELEGENCI

Joanna Średnicka

CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych. Przedsiębiorczyni, inicjatorka powstania Game Changers Academy – prestiżowego programu dla liderów odpowiedzialnych za transformację w firmach. Współautorka idei gier kompetencyjnych online służących do rekrutacji i diagnozy kompetencji – Competence Game. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych.

Maja Meissner

 

Maja Meissner od 2010 prowadzi wraz z Partnerami własną firmę doradczą  Meissner & Partners Executive Search and Organizational Development, zajmującą się przede wszystkim doradztwem personalnym/rekrutacją na najwyższe stanowiska menadżerskie. Meissner & Partners jest członkiem AESC The Association of Executive Search and Leadership Consultants i należy do międzynarodowej Grupy ECI obecnej w 13 krajach.

Kasia Wierzbowska

Założycielka i Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, założycielka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, współzałożycielka funduszu VC Black Swan.  Aktywna inicjatorka ekosystemu kobiecej przedsiębiorczości w Polsce. Ekspertka w obszarze wspierania kobiet i równowagi płci w biznesie. Przedsiębiorczyni społeczna, Innowatorka społeczna. Występuje na konferencjach branżowych. Jurorka konkursów biznesowych i startupowych.

Agata Zioło

 

Dyrektorka Innowacji, Koordynatorka współpracy z biznesem, Facylitatorka #IamRemarkable.

Odpowiedzialna za relacje biznesowe Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Współpracuje z firmami i Instytucjami. Tworzy, wypracowuje i wykorzystuje najbardziej efektywne narzędzia wspierające zmianę w obszarach: kobiecego empowermentu, zmiany postaw i wewnętrznej przedsiębiorczości.

 

Joanna Skowrońska

 

W Allegro Lokalnie odpowiedzialna za projekt wspierający trzeci sektor i lojalizację klientów.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach społecznej odpowiedzialności biznesu, komunikacji i PR. Prowadziła projekty dla marek z branży beauty, retail oraz galerii handlowych, a także koordynowała ogólnopolskie programy charytatywne Fundacji Muszkieterów.

Łukasz Łakowiecki

Z branżą e-commerce związany od 10 lat. Ekspert w dziedzinie customer experience i user experience.

W Allegro pracował przy wielu projektach z zakresu rozwoju biznesu, m.in. programie Super Sprzedawca czy Monety Allegro. Obecnie odpowiedzialny za rozwój Allegro Lokalnie, które jest skierowane przede wszystkim dla sprzedających dopiero zaczynających swoją przygodę z e- commerce.

 

 

Dorota Czekaj

Założycielka i Wiceprezeska Fundacji, współzałożycielka funduszu VC Black Swan. W Fundacji odpowiedzialna za realizację projektów i wdrażanie planów działania, za kontakty społeczne i relacje biznesowe. Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji, w szczególności kompetencje w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji. Z sukcesem wprowadzała na rynek polski marki kosmetyczne, budując ich silną pozycję.

Tomasz Dmuchowski

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze sprzedażą, marketingiem, video marketing, strategia biznesu i growth hacking. Jest typowym praktykiem, nie teoretykiem. Popełnił wiele błędów, z których wyciągnął bezcenne wnioski na przyszłość. Zrealizował ponad 30 projektów IT. Prowadzi szkolenia od 2014 roku, co przełożyło się na realizację ponad 140 wystąpień publicznych oraz przeprowadzeniu licznych warsztatów.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ