Klub Black Swan Prestige

Klub Black Swan Prestige

Klub Black Swan Prestige to odpowiedź na potrzeby kobiet biznesu, które pragną rozpocząć lub już rozpoczęły swoją przygodę z inwestowaniem. BSP powstał przy Klubie Mentorek SPK oraz funduszu VC Black Swan – na przełomie 2018 i 2019 roku. 

 

Celem Klubu jest tworzenie społeczności spełnionych kobiet-liderek oraz rozwój, nauka i sieciowanie w gronie kobiet sukcesu. W ramach BSP łączymy biznes z kulturą i sztuką, bowiem ten związek jest nam szczególnie bliski.

Obecnie Klub liczy ponad 50 członkiń. Spotkania odbywają się przeważnie raz w miesiącu. Mają różny charakter: poza szerzeniem wiedzy dotyczącej inwestowania, proponujemy wydarzenia kulturalne i towarzyskie, nasi partnerzy przygotowali dla członkiń klubu upominki oraz przywileje. Jako Black Swan Fund, jesteśmy w grupie European Business Angel Network, ta przynależność umożliwia Paniom dostęp do różnorodnych międzynarodowych eventów, konferencji, webinarów, a także zgromadzonych dokumentów.

Jak zostać członkinią Klubu?

 

Członkostwo w Klubie zapewnia nowe możliwości wymiany doświadczeń. To również bezpłatny udział w wydarzeniach Klubu oraz przywileje od partnerów BSP. Aby dołączyć do Klubu, należy otrzymać rekomendację osób związanych z SPK oraz uiścić opłatę roczną. Wszelkich informacji na temat członkostwa oraz wydarzeń Klubu BSP udzieli jego koordynatorka Agata Czapska-Osińska. Paniom zainteresowanym działalnością Klubu możemy przesłać informator. Zapraszamy do kontaktu.

Black Swan

 

Black Swan to fundusz venture capital, który współinwestuje z Aniołami Biznesu w przedsięwzięcia na wczesnym etapie rozwoju. Wyewoluował z Klubu Anielic Biznesu Black Swan, zapoczątkowanego przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Inicjatywa łączy społeczność inwestorek indywidualnych ze startuperkami. Obecnie Black Swan jest jednym z funduszy wybranych w programie PFR Biznest FIZ, zarządzanym przez PFR Ventures o kapitalizacji 30 mln PLN. W koinwestycji z Aniołami Biznesu Black Swan zainwestuje blisko 60 mln PLN.

 

 

Zarząd funduszu stanowią:

Kinga Nowakowska – inicjatorka;

Joanna Zielińska – CEO;

Katarzyna Wierzbowska – członkini zarządu;

Dorota Czekaj – członkini zarządu.

Chcesz zostać członkinią Klubu?

Skontaktuj się z Agatą Czapską-Osińską

Koordynatorką Klubu Black Swan Prestige

M: a.czapska@blackswanfund.pl

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.