Klub Mentorek

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Klub Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to społeczność kobiet, przedsiębiorczyń, ekspertek, liderek, menedżerek, piastujących wysokie stanowiska zarządcze, kierownicze, skupionych w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, przeszkolonych w zakresie mentoringu biznesowego w ramach Akademii Klubu Mentorek SPK, gotowych na dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami w ramach relacji mentoringowej z Mentee.

 

W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet dbamy o rozwój i edukację społeczności Mentorek oraz o wzajemną sympatię, dlatego w ramach Klubu Mentorek organizujemy szkolenia, jak również spotkania networkingowe i superwizyjne.

Akademia Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to kompleksowy program mający na celu wsparcie merytoryczne Mentorek lub kobiet które planują nimi zostać. Program będzie realizowany online, poza częścią networkingową.

 

Organizator zastrzega możliwość realizacji części networkingowej online w przypadku braku możliwości organizowania wydarzeń stacjonarnych.

Akademia Klubu Mentorek to

TEORIA

5 warsztatów

20 godzin szkoleniowych

NETWORKING

2 spotkania dla Klubu Mentorek, w tym 1 wyjazdowe

10 godzin networkingowych

SUPERWIZJA

2 sesje

6 godzin

Relacja mentoringowa w Klubie Mentorek to

Relacja mentoringowa w Klubie Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to współpraca, szacunek, otwartość, zaufanie, poufność i wsparcie. Relacje nawiązywane z mentee trwają od kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od programu.

RELACJA Z MENTEE

dopasowanie z mentee według autorskiej metody

PRAKTYKA

min 10 godzin sesji mentorigowych z Mentee

NARZĘDZIA

dedykowane narzędzia do przeprowadzenia relacji mentoringowej

Dołączając do Klubu Mentorek SPK zyskujesz

Twoje zobowiązania w Klubie Mentorek SPK

Po ukończeniu Akademii Klubu Mentorek SPK

Skontaktuj się z nami

Magdalena Jeżyńska

e-mail: m.jezynska@fundacjakobiet.org

Justyna Bobko

e-mail: j.bobko@fundacjakobiet.org

Twórca Mentoringu biznesowego SPK

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.