Kobiecy co-creating

Kobiecy co-creating

We współpracy z Brain Embassy tworzymy pierwszy w Polsce kobiecy co-creating. Pragniemy wypełnić go wspaniałymi, ambitnymi kobietami, które codziennie będą sobie pomagać i nawzajem inspirować, dzięki czemu ich biznesy będą rosły w siłę. Brain Embassy to nowoczesna, pełna możliwości otwarta przestrzeń, której aura zdecydowanie sprzyja twórczej pracy. Jej piękny design to tylko wisienka na torcie. Co-creating przede wszystkim na funkcjonalność wszystkich pomieszczeń – biurowych i konferencyjnych, a także pozostałych – przeznaczonych do spotkań czy odpoczynku. Wszystko, by wspierać Twoją pracę i Twój biznes. 

Szczerze polecamy Ci tę przestrzeń, ponieważ same czerpiemy ogromną przyjemność z codziennej pracy w tym miejscu. Tu bije serce Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i tu zwykle odbywają się nasze wydarzenia.

Razem z Brain Embassy przygotowałyśmy dla Was ofertę specjalną – dla wszystkich Kobiet Sieci miesięczny abonament kosztuje 500 zł (700 zł wynosi regularna cena). Poczuj nową jakość pracy w jednym z najpiękniejszych miejsc co-workingowych dla kobiet w Polsce.

W nowoczesnej przestrzeni Brain Embassy znajdziesz to wszystko, w której jako Sieć Przedsiębiorczych Kobiet tworzymy pierwszy w Polsce kobiecy co-creating. W ramach jednego pakietu w specjalnej cenie dla Kobiet Sieci 500 zł netto możesz uzyskać i miejsce do pracy dla Ciebie i dla Twojego zespołu oraz pakiet wydarzeń szkoleniowych i networkingowych. W miesięcznym członkostwie full-time otrzymujesz dostęp 24/7 do trzech lokalizacji Brain Embassy, pakiet wszystkich rzeczy niezbędnych do efektywnej pracy – szybki internet, kawę, herbatę, kuchnię, drukarkę i możliwość rezerwacji salek na spotkania oraz rejestracji adresu firmowego. Jednocześnie gwarantujemy miejsce na naszych wydarzeniach szkoleniowych i networkingowych. Ich cena rynkowa przekracza wartość 500 zł netto. Ponadto społeczność Brain Embassy zaprasza na konwersacje po angielsku i zajęcia jogi.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.