Konkurs C&A Be the change. Tell your story. Inspire others. I edycja

Konkurs Be the change. Tell your story. Inspire others., edycja I

Zwyciężczynie konkursu, bohaterki sesji Be the change z dnia 20 listopada 2019

Olga Leonowicz

 

Od ponad 5 lat współwłaścicielka kawiarni Kubek w Kubek, a od kilku tygodni także bistro pod tym samym szyldem. Wcześniej, przez 8 lat związana z branżą usług rekrutacyjnych, w tym executive search (Grafton, BIGRAM, Neumann International). Mama dwóch córek i niepokorna żona fajnego męża. Uważa, że nic nie dzieje się bez powodu, a wszystko, co najważniejsze rozgrywa się w głowie i sercu.

Anna Nowacka-Kość

 

Ilustratorka, współwłaścicielka marki Stuka Puka, drewnianych, ekologicznych zabawek dla dzieci. Mama prawie trzy letniego Staszka, opiekunka psa Krokieta. Fanka książek medycznych, starych mebli i Petera Parkera. Marzy by zmieniać świat.

Barbara Falenta

 

Jak to jest napisać książkę? A jak to jest napisać jedną książkę w 1200 osób? Podczas sesji Be The Change opowiem o tym, co mnie podkusiło, żeby jako magister inżynier biotechnologii z wykształcenia a marketing manager z doświadczenia podjąć się realizacji tak szalonego i gigantycznego projektu, jak pisanie książki w ponad 1000 osób.

Barbara Kwiecień

 

Dzieciństwo spędziła w Egipcie, młodość w Anglii i Belgii. Absolwentka University of Utah, USA. Studiowała na uniwersytetach w Sienie i w Salamance. Przez prawie 10 lat szefowa polskiego oddziału największej na świecie agencji PR. Nadzorowała i prowadziła kampanie dla wielu spośród 100 najcenniejszych marek świata wg. miesięcznika Forbes. Jej serce skradła praca pro bono. Brała udział min. w projektach dla Polskich Banków Żywności, Kocham nie bije, powodzian, koni idących na rzez, UNESCO. Współtworzyła strategię kampanii INTERVENE NOW dla Fundacji Auschwitz-Birkenau, z ramienia agencji prowadziła tę kampanię w 10 krajach świata. Jako pierwsza spośród 3500 tyś. pracowników agencji, dostała nagrodę Public Service Award. Po 15 latach w korporacji postanowiła zamienić garnitur na sukienkę i poprowadzić firmę dla kobiet. Marzycielka. Żona i mam dwóch synów. Założycielka House of April. Dostała nagrodę WEBSTAR za najlepsza stronę modową roku 2015.

Partner projektu

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.