Konkurs C&A Be the change. Tell your story. Inspire others. II edycja

Konkurs Be the change. Tell your story. Inspire others., edycja II

Zwyciężczynie konkursu, bohaterki sesji Be the change z dnia 5 lutego 2020

Izabela Krawczyk – coach, trener, inspiratorka

 

Jej zawodowa ścieżka jest jednocześnie ścieżką jej serca i wynikiem własnych doświadczeń i zmiany.Fascynuje ją, jak przekonania i myśli wpływają na nasze emocje i w konsekwencji na rezultaty działań: akceptację, wiarę we własne możliwości, zdrowie, motywację czy poczucie wolności.Sama uważała się kiedyś za urodzoną pesymistkę. Dziś już wie, że tak nie musi być, że można żyć z większym luzem, spokojem i dystansem. Bo jakie mamy myśli, tak widzimy nasz świat i takie mamy życie. Od myśli wszystko się zaczyna.Towarzyszy kobietom w zmianie sposobu myślenia na zdrowe, pozytywne myślenie.Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, organizuje wyjazdy rozwojowe. Inspiruje do zmiany,bo na nią nigdy nie jest za późno. I głęboko wierzy, że każda z nas ma moc!

www.MocKobiety.pl

fb: https://www.facebook.com/mockobietypl

instagramhttps://www.instagram.com/mockobiety.pl/

Agnieszka Korycka

 

Właścicielka marek Inclusion.pl i DeskDesign.pl. Kreator wrażeń i przeżyć – dla uczestników eventów sportowych, które organizuje m.in. dla firm i gmin. Nieprzerwanie od 2014 roku jest członkiem Kadry Polski w sportach siłowych. Jej wielkim marzeniem jest udostępnienie ludziom w każdej przestrzeni regulowanych biurek i stołów, które produkuje od 2019 roku.

Agnieszka Stefaniuk

 

Szczęśliwa żona i matka, romanistka, miłośniczka tańca i świeżej wody blogerka familyfunbymum.pl, maternity mentor-speaker, autorka szkolenia samorozwoju dla kobiet MATERNITY MENTORING PROGRAM

fot.Karol Kalinowski

Małgorzata Tchorzewska

Jako dziecko uczyła się rysunku w pracowni malarstwa Pałacu Kultury. Ukończyła dziennikarstwo i kulturoznawstwo, pracę dyplomową pisała o stosunkach damsko-męskich. Absolwentka Akademii Fotografii, obecnie studentka w UX Design Institute w Dublinie. Karierę zaczynała w Radiu Kampus. W ZAiKS-ie promowała artystów i ich twórczość. W Gazeta.pl była sekretarzem redakcji Focha, komentującego codzienność z kobiecej perspektywy. Ostatnio kierowała małym zespołem tworzącym komercyjne video w Onet.pl.

Dziś skupia się zawodowo na tym, co jej sprawia najwięcej satysfakcji i przyjemności: rysowanie na papierze lub tablecie. Rysuje też na żywo na konferencjach, spotkaniach, warsztatach. Tworzy historie obrazkowe, poklatkowe animacje, plakaty, pocztówki, zaproszenia i logo ślubne, a nawet ex librisy. Dla przyjaciół cienkopisem na papierze, zawodowo w Procreate i w Illustratorze.

W internecie jako @GoTek Rysuje i @Hania w Kropce.

Uwielbia książki o związkach: o tym etapie codzienności, gdy minęła faza zakochania, a jeszcze nie myślą o rozstaniu. Szuka takich wątków też w filmach i serialach. Podróżuje tropem kulinarnym – trufle i mango są aktualnie głównymi drogowskazami.

Partner projektu

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.