CZYTASZ

Przełamujmy tabu mówiąc o sobie dobrze! Martyna Ku...

Przełamujmy tabu mówiąc o sobie dobrze! Martyna Kułakowska i jej głos, który ma moc

Akcja Menstruacja to Fundacja, która swoje działania skupia na walce z ubóstwem menstruacyjnym, przełamywaniu tabu oraz edukacji. Czy wiecie, że zwykła podpaska to wciąż dla wielu osób produkt luksusowy? W Polsce aż 39% kobiet z ubogich domów musiało zrezygnować z zakupu produktów menstruacyjnych na rzecz innych domowych wydatków. Martyna Kułakowska, jedna z trzech finalistek konkursu “Dziewczyny mają głos – mów o sobie dobrze” organizowanego w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach, w swoim wystąpieniu opowiada o przedsięwzięciach, które podejmuje w ramach działań na rzecz Fundacji Akcja Menstruacja oraz przekonuje, że jest to temat na który należy zwrócić szczególną uwagę.

Martyna wzięła udział w dwóch warsztatach, które pomogły jej przygotować pitching prezentowany w finale. Entuzjazm Martyny oraz poruszany przez nią temat zachwyciły nas, a ona sama swoim wystąpieniem pokazała nam jak ważny jest jej głos. Dlaczego warto bliżej przyjrzeć się zagadnieniu ubóstwa menstruacyjnego oraz dlaczego to właśnie Martyna została finalistką konkursu dowiecie się po obejrzeniu jej zwycięskiego pitchingu:


W Fundacji odpowiedzialna za koordynowanie projektów i wspieranie działań SPK. Z wykształcenia psycholożka. Trenerka psychoedukacji, współpracuje z organizacjami samorządowymi, współtworzy inicjatywę społeczną promującą współczesną historię, w ramach której prowadzi warsztaty dla młodzieży i organizuje wydarzenia. Posiada doświadczenie w marketingu i komunikacji.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.