Konkursy

Konkursy

Konkurs z C&A Foundation – Be The Change. Tell Your Story. Inspire Others.

 

Zmiana to jedyny pewny element życia, który towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Często prowadzi do niesamowitych i niespodziewanych efektów. Część historii kobiet przedsiębiorczych już znamy – wiemy jak zainspirowały inne kobiety do zmian na polu zawodowym, jak i osobistym oraz jak skutecznie zmotywowały do bycia przedsiębiorczą, odważną. Dlatego chcemy poznać tych historii więcej!

 

Razem z C&A Foundation i marką C&A w 2018 zorganizowałyśmy I edycję konkursu Be The Change. Tell Your Story. Inspire Others. Był to konkurs ogólnopolski – zgłoszenia dostałyśmy od kobiet z różnych części kraju. Autorki wybranych 20 najciekawszych historii o punktach zwrotnych wzięły udział w warsztacie ze storytellingu, który poprowadziła Aleksandra Więcka. Podczas warsztatu uczestniczki nabrały większej świadomości kontekstu swojej wypowiedzi oraz wzmocniły umiejętność autoprezentacji. W trakcie mini-konkursu komisja konkursowa wybrała z grona uczestniczek 4 finalistki konkursu. Ich historii wysłuchaliśmy podczas sesji Be The Change, która odbyła się 20 listopada 2018 w Warszawie. W sesji udział wzięły Olga Leonowicz, kawiarnia Kubek w Kubek, Anna Nowacka-Kość, Stuka Puka, Barbara Falenta, twórczyni książki Mamy dla Mamy, Barbara Kwiecień, House of April.

 

W trakcie II edycji konkursu w finale znalazły się: Małgorzata Tchorzewska, Gotek Rysuje, Agnieszka Korycka, Inclusion, Agnieszka Stefaniuk, familyfunbymum.pl, i Izabela Krawczyk, MocKobiety.pl. Bohaterki wystąpiły w czasie #26 sesji Be the change w dniu 5 lutego 2020 w Warszawie.

 

OBEJRZYJ FILM Z II EDYCJI KONKURSU

Finalistki I edycji konkursu Be the change. Tell your story. Inspire others. 2018

 

Dowiedz się więcej

Finalistki II edycji konkursu Be the change. Tell your story. Inspire others. 2019

 

Dowiedz się więcej

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Koordynator Projektu:

Magdalena Jeżyńska

e-mail: m.jezynska@fundacjakobiet.org

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.