Konkursy

Konkursy

Konkurs z C&A Foundation – Be The Change. Tell Your Story. Inspire Others.

 

Zmiana to jedyny pewny element życia, który towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Często prowadzi do niesamowitych i niespodziewanych efektów. Część historii kobiet przedsiębiorczych już znamy – wiemy jak zainspirowały inne kobiety do zmian na polu zawodowym, jak i osobistym oraz jak skutecznie zmotywowały do bycia przedsiębiorczą, odważną. Dlatego chcemy poznać tych historii więcej!

 

Razem z C&A Foundation i marką C&A w 2018 zorganizowałyśmy konkurs Be The Change. Tell Your Story. Inspire Others. Był to konkurs ogólnopolski – zgłoszenia dostałyśmy od kobiet z różnych części kraju. Autorki wybranych 20 najciekawszych historii o punktach zwrotnych wzięły udział w warsztacie ze storytellingu, który poprowadziła Aleksandra Więcka. Podczas warsztatu uczestniczki nabrały większej świadomości kontekstu swojej wypowiedzi oraz wzmocniły umiejętność autoprezentacji. W trakcie mini-konkursu komisja konkursowa wybrała z grona uczestniczek 4 finalistki konkursu. Ich historii wysłuchaliśmy podczas sesji Be The Change, która odbyła się 20 listopada 2018 w Warszawie. W sesji udział wzięły Olga Leonowicz, kawiarnia Kubek w Kubek, Anna Nowacka-Kość, Stuka Puka, Barbara Falenta, twórczyni książki Mamy dla Mamy, Barbara Kwiecień, House of April.

Kim były bohaterki I edycji konkursu Be the change. Tell your story. Inspire others. ?

 

Dowiedz się więcej

 

Weź udział w Konkursie!

Trwa II edycja konkursu z C&A Foundation – Be the change. Tell Your Story. Inspire Others. Jeśli masz inspirującą historię i chcesz się nią podzielić z innymi, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Do udziału w Konkursie zapraszamy panie z całej Polski! Do wygrania warsztat ze Storytellingu oraz wystąpienie w wieczornej sesji Be the change, poprzedzone profesjonalnym przygotowaniem do wystąpień publicznych.

 

Dowiedz się więcej

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ