Mama Warszawianka

MAMA WARSZAWIANKA

Aż 62 proc. kobiet potrzebuje mentora, który wesprze je w rozwoju i karierze zawodowej. Co trzeciej kobiecie brakuje też pewności siebie, szczególnie kiedy zostaje mamą. Dodatkowo pandemia spowodowała, że sytuacja na rynku pracy jest niepewna. Dlatego stolica uruchamia program „Mama – Warszawianka na rynku pracy. Wygrajmy z COVIDEM”. Warsztaty i szkolenia mają na celu uchronić matki aktywne zawodowo przed negatywnymi skutkami pandemii na rynku pracy i jednocześnie wzmocnić poczucie własnej wartości.

 

Działania skierowane są do kobiet, które na stałe mieszkają w Warszawie. Program w szczególności przeznaczony jest dla mam, które mają trudności z powrotem na rynek pracy lub dalszym rozwojem swojej kariery. Program szkoleniowy odbędzie się w języku polskim, niemniej jednak zachęcamy, aby wzięły w nim także udział migrantki mieszkające w Warszawie, pochodzące z Ukrainy czy Białorusi.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZOBACZ WYNIKI PROJEKTU

ETAPY

ETAP 1 – spotkanie wprowadzające oraz webinary (jak mówić o sobie dobrze, kompetencje, jakie zyskujesz dzięki macierzyństwu, jak odkryć swoje mocne strony).

ETAP 2 – Moja ścieżka na rynku pracy – praca na etacie lub własna firma – webinar

ETAP 3 – Mój wybór: Praca odNowa lub Własna firma – webinary dla uczestniczek, które są podzielone wg wybranej ścieżki.

POZNAJ PROWADZĄCYCH

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Koordynatorka Projektu:

Justyna Bobko

e-mail: mama-warszawianka@fundacjakobiet.org

Projekt finansuje m.st. Warszawa.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.