Agata Muszyńska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Agata Muszyńska

Ekspert w branży fashion. Posiada niemal 20-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, zarządzaniu produktem oraz produkcji w branży odzieżowej, a także planowaniu zakupów. Specjalizuje się we wprowadzaniu marek odzieżowych na polski rynek oraz strategii rozwoju. Absolwentka Syntezy Leków na Politechnice Gdańskiej, a także studiów podyplomowych na wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów przy Politechnice Łódzkiej. Ukończyła także kierunek Dziennikarstwa i Public Relations na Uniwersytecie Gdańskim oraz e-MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako Dyrektor Marketingu wprowadziła na polski rynek markę odzieżową TK Maxx. Wspierała w rozwoju również takie brandy jak C&A, Bohoboco czy Outhorn. Obecnie, koncentruje się na strategii rozwoju działu zakupów w firmie Smyk.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, handel/e-commerce/dystrybucja, zarządzanie zespołem, marka własna, leadership, wprowadzanie produktów/usług/firm na rynki zagraniczne, zarządzanie projektami, etyka w biznesie, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług, współpraca międzynarodowa

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products