Aneta Cichońska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Aneta Cichońska

Drogę zawodową rozpoczęłam w 2003 roku w Polskiej Telefonii Cyfrowej Operatorze marki ERA na stanowisku Recepcjonistki. Z firmą tą związana byłam przez kolejne 18 lat. W roku 2006 objęłam stanowisko Asystentki Dyrektora w Departamencie Technologii. Wspieranie Biura Projektów i Dyrektora rozwinęło we mnie pasje i chęć do pracy związanej z projektami informatycznymi, co w roku 2008 zaowocowało objęciem stan. Asystentki Projektu.

Moje zaangażowanie i praca jaką włożyłam we własny rozwój dzięki szkoleniom, odpowiedniej literaturze i innych źródłom pozwolił mi w roku 2013 objąć stanowisko Specjalisty ds. wsparcia IT a w 2017 do 2019 zająć stanowiska Project Managera, a następnie Product Ownera. W ostatnich latach pracy w T-Mobie Polska wraz z własnym zespołem projektowym zajmowałam się projektami informatycznymi zorientowanymi na zwiększenie używalności danych do generowania wartości biznesowej, analityki danych oraz BIG DATA.  

W roku 2020 rozpoczęłam szkolenia ukierunkowane na rozwój związany z Coachingiem. W między czasie wykorzystując swoją wiedzę zdobytą w wieloletniej pracy w korporacji rozpoczęłam organizowanie spotkań motywacyjnych dla osób będących w kryzysie wypalenia zawodowego. Zostałam propagatorką wprowadzania systemów neurolingwistycznych w biznesie. Pomagam ukierunkować się zawodowo, a także zaplanować i przyśpieszyć realizację własnej kariery. Od 2022 prowadzę własną firmę szkoleniową IN BLOOM, oferuję szkolenia zamknięte dla firm, coachingi indywidualne oraz szkolenia otwarte. Teraz realizuję się jako coach i organizatorka szkoleń związanych z rozwojem osobistym, sztuką wystąpień, ale także inicjatyw wspierających działania ekologiczne i propagujące przyrodę.

 

Kluczowe kompetencje: zarządzanie zespołem, coaching, marka własna, social media, leadership, szkolenia, zarządzanie projektami, negocjacje, etyka w biznesie, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products