Aneta Pondo - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Aneta Pondo

Dziennikarka, założycielka i redaktorka naczelna Miasta Kobiet www.miastokobiet.pl; prezeska Fundacji Miasto Kobiet; organizatorka wydarzeń i projektów dla kobiet; propagatorka Kręgów Kobiet. Wierzy, że przyszłość zależy od kobiet i że współpraca ma większą wartość niż rywalizacja. Jej specjalizacją jest słowo. Pisze i uczy jak pisać poprawnie i porywająco. Przeprowadziła setki wywiadów. Uwielbia słuchać ludzi i być zaskakiwana tym, co mówią.

Organizuje i prowadzi festiwale, spotkania, warsztaty i konferencje. Występuje jako prelegentka z wykładami na temat radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, rozwijania biznesu, poczucia wartości, kreatywności, łączenia biznesu z trendami rozwojowymi, siostrzeństwa (sisterhood). Założyła „Miasto Kobiet” – czasopismo i lifestylowy portal dla kobiet (2004 rok), Klub Miasta Kobiet (2014 rok), czyli cykl spotkań dla kobiet z inspirującymi gośćmi oraz Fundację Miasto Kobiet (2017 rok), w ramach której realizowany jest projekt #KobietyKrakowa, zrzeszający kobiety biznesu. Jest promotorką idei Kręgów Kobiet, w których zasiada i które zwołuje. W marcu 2017 roku otrzymała Srebrny Pazur, wyróżnienie 4. Małopolskiego Kongresu Kobiet dla Małopolanki Roku. W 2020 znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych kobiet Małopolski (w plebiscycie Gazety Krakowskiej). Zanim założyła własną firmę, tworzyła Onet oraz czasopismo „Miesiąc w Krakowie”. Kiedy nie pracuje, czyta, ćwiczy jogę, medytuje i chodzi po lesie.

 

Kluczowe kompetencje: marketing, nowe technologie/ IT, narzędzia digital marketing, marka własna, social media, leadership, organizacje pozarządowe, PR, zarządzanie projektami

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products