Anna Zielińska-Wolfigiel - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Anna Zielińska-Wolfigiel

Jestem doradcą personalnym i trenerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Aktualnie działam pod szyldem LYKOS Consulting. Od wielu lat prowadzę zajęcia na uczelniach wyższych – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Collegium Civitas, Uniwersytet Warszawski i szkolenia/warsztaty indywidualne i grupowe dla firm w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, rozwoju kariery, budowy i rozwoju kompetencji, motywacji, komunikacji, rozwoju strategii i operacji HR, przywództwa – rola lidera, wyznaczanie celów, zarządzanie zespołem, motywowanie, prezentacji i autoprezentacji i sprzedaży – badanie potrzeb klienta, negocjacje win-win, domykanie działań sprzedażowych, sprzedaż w obszarze B2B.

W ramach rekrutacji i doradztwa dla firm zajmuję się obsadzaniem osób na stanowiska na poziomie n, n-1, n-2 – kilkaset obsadzonych stanowisk, doradzam w obszarze rozwoju struktury i kultury organizacji. Wspieram osoby, które są gotowe, żeby pomyśleć o zmianie lub przyjrzeć się rozwojowi swojej kariery – doradztwo zawodowe. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim – studia w zakresie nauczania obcokrajowców języka polskiego i kultury polskiej, a następnie studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Pracą i Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trenerem-szkoleniowcem Nr 6281/2015, mam certyfikat trenerski Nowe Motywacje, Certyfikat nr 1684/16. Ukończyłam także kurs coachów Human Advice, Certyfikat nr 15.003.2016. Jestem certyfikowanym coachem MindSonar® oraz certyfikowanym trenerem Competence Game®. Uczestniczyłam w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA. Pracowałam w międzynarodowej firmie produkcyjnej i w firmach doradztwa personalnego.

 

Kluczowe kompetencje: zarządzanie zespołem, coaching, marka własna, leadership, PR, szkolenia, negocjacje, HR, etyka w biznesie

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products