Dagmara Biela - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Dagmara Biela

Business Mentor w trakcie akredytacji EMCC, Trenerka biznesu, Konsultantka The Bridge Personality  & The Bridge Sales Performance, Doradca biznesowy.

Od ponad 17 lat zajmuję się kreowaniem i osiąganiem nowych wartości biznesowych w obszarze marketingu i sprzedaży. Zarządzała zespołami odpowiedzialnymi za: Product Development, Pricing, Komunikacje, Trade Marketing, PR, Sponsoring, CSR dla największej grupy kapitałowej w Polsce. Odpowiadała za tworzenie i implementację strategii marketingowej na rynek polski, jak i 45 rynków zagranicznych. Tworzyła i rozwijała nowe marki a pracując w obszarze sprzedaży, otwierała nowe kanały dystrybucji i kategorie produktowe.

Doświadczenie zdobyte w branżach: fmcg, budowlanej, energetycznej czy farmaceutycznej pozwala jej na holistyczne podejście do biznesu i odpowiednią diagnozę problemów biznesowych i strukturalnych. Domeną jej, jest działanie długofalowe oparte o strategiczne myślenie oraz korzystanie z doświadczeń. Budując zespoły i współpracując wyznaję zasadę, że nie ma takiego szczytu, którego nie można zdobyć. Wystarczy znaleźć właściwego przewodnika, który wskaże właściwą drogę.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marketing, zarządzanie zespołem, coaching, marka własna, projekty graficzne, szkolenia, zarządzanie projektami, strategie sprzedażowe, negocjacje, reklama, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług, budowanie marki premium

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products