Elżbieta Bonder - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Elżbieta Bonder

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na wydziale Zarządzania i Marketingu na SGH w Warszawie.  Lekarz internista z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Autorka programu warsztatów – jak skutecznie radzić sobie ze stresem, jako aktywna profilaktyka chorób psychosomatycznych. Od ponad 20 lat przedsiębiorca w branży medycznej.

Otworzyła i prowadziła kilka przychodni wielospecjalistycznych. Przychodnie otwierała od „zera” i rozwijała po około 2 latach do poziomu 20 tysięcy pacjentów w stałej opiece i ponad 100 tysięcy pacjentów w opiece dyżurowej. Rozwijane placówki medyczne kupione zostały: pierwsza –  przez Enterprise Investors, druga – przez Inwestora branżowego. Pracowała głównie na stanowiskach w zarządzie spółek, a także na stanowisku dyrektora do spraw promocji zdrowia na Polskę w grupie Medycyna Rodzinna, obecnie Grupa Luxmed. Współpracowała naukowo z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadziła wykłady na Uniwersytecie Warszawskim.

Obecnie współzałożycielka placówek Gedeon Medica, których obecnie jest 5, jedna przychodnia lekarska i 4 szpitale psychoterapeutyczne, świadczące całodobową opiekę nad pacjentem. Współzałożycielka Fundacji Gedeon Medica Help, której celem statutowym jest zbieranie funduszy na leczenie pacjentów z zaburzeniami psychicznymi. Mentorka biznesowa w sieci przedsiębiorczych kobiet. Kilkukrotnie nominowana do nagrody Bizneswoman Roku.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marketing, zarządzanie zespołem, coaching, szkolenia, negocjacje, etyka w biznesie, innowacje

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products