Ewa Bodio-Ziółkowska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Ewa Bodio-Ziółkowska

Ludzie, praca z zespołem, zarządzanie projektami, wspieranie biznesu i optymalizowanie procesów, zakupy, workplace management jej zawodowa pasja od 18 lat. Ma za sobą pracę w branżach: beauty, deweloperska, real estate management, konsulting, motoryzacja, różnej wielkości firmach. 

Dzisiaj najważniejszy jest dla niej zespół, rozwój osobisty i zawodowy. Skupia się przede wszystkim na zarzadzaniu zmianą, pracy z swoim zespołem i najlepszym, możliwym wsparciem dla biznesu w „nowych czasach”. Ma za sobą certyfikację Prince 2 Practitioner, AMPG Change Management Practitioner oraz ukończyła nie dawno Prosci® Change Management Certification Program aby jeszcze lepiej rozumieć proces zmiany i poznać skuteczne narzędzia do wspierania zmian organizacyjnych oraz personalnych . 

Ewa wierzy, że utrzymanie energii, entuzjazmu, w efekcie zaangażowania wśród ludzi to jeden z czynników sukcesu w organizacji. Jest zwolennikiem rozwoju i motywacji ludzi poprzez pasję i hobby wśród współpracowników. Chętnie dzieli się energią i doświadczeniem z tymi, którzy tego chcą, potrzebują. Obecny zespół: 16 osób. Lubią się. Wolny czas Ewy to głównie sport. Ma za sobą ukończony maraton w Nowym Jorku, Berlinie i w Chicago. Ukończyła wszystkie dystanse triathlonowe, ostatni – pełen dystans – w 2022 w Hiszpanii gdzie zrealizowała swoje największe wyzwanie sportowe. Sport uczy jej wytrwałości, buduje siłę oraz moc sprawczą, którą potem sprytnie przekłada na realizację celów zawodowych, prywatnych oraz motywacje i inspirację zespołu.

 

Kluczowe kompetencje: zarządzanie zespołem, coaching, leadership, zarządzanie projektami, nieruchomości

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products