Izabela Zawisza - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Izabela Zawisza

Dr nauk biologicznych w dyscyplinie biofizyka, wynalazczyni, autorka i współautorka kilku patentów, przedsiębiorczyni stawiająca w swoim biznesie na badania i innowacje.  Obecnie właścicielka marki kosmetycznej OREKA Laboratories oraz firmy ProConChem działającej w obszarze badań naukowych oraz projektowania technologii dla klientów zewnętrznych.

Podczas studiów doktoranckich w Polskiej Akademii Nauk, oprócz pracy doktorskiej obronionej z wyróżnieniem oraz nagrodą za najlepszy doktorat w IBB PAN w 2014 roku, kluczowym osiągnięciem Izabeli Zawiszy było opracowanie i opatentowanie molekuły Chitathione. Dr Izabela Zawisza jest obecnie w trakcie badań naukowych prowadzących do habilitacji. Współwynalazczyni 3 patentów (IBB PAN) i wyłączna autorka kolejnych zgłoszeń patentowych (działalność badawcza własna, działalność badawcza na rzecz przemysłu). Pasjonatka innowacji oraz wdrażania ich w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Doświadczona przedsiębiorczyni. Wprowadza na rynek nowe kategorie kosmetyków, które rozwiązują problemy skórne, są łagodne, skuteczne i przyjazne dla środowiska. Jako pierwsza wprowadziła na rynek produkty (EKO-peelingi), których opakowania biodegradują w czasie rzeczywistym. 

Marka OREKA jest jej autorską marką, najbardziej oddającą jej wartości. „Moje wartości to minimalizm i troska o planetę oraz drugiego człowieka. Nie lubię nadmiaru i przerostu formy nad treścią. Cenię wysoką jakość i dbam o nią we wszystkim, co robię. Razem z OREKA zostawmy tylko dobry ślad.”

Z zamiłowania podróżniczka, odwiedziła kilkadziesiąt krajów na 5 kontynentach. Samodzielna mama 3-letniego Adasia.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marka własna, leadership, wprowadzanie produktów/usług/firm na rynki zagraniczne, modele biznesowe, negocjacje, innowacje, projektowanie i wdrażanie produktów i usług, współpraca międzynarodowa

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products