Joanna Barakomska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Joanna Barakomska

Przedsiębiorczyni z ponad 21 letnim doświadczeniem w biznesie, mentorka kompetencji liderskich, coach komunikacji w prawdzie, z międzynarodową akredytacją EMCC na poziomie Senior Practitioner.

Specjalizuje się  w zarządzaniu zmianą w życiu liderki, w wellbingu i zarządzaniu projektem. W swoim doświadczeniu ma przepracowane również ponad 650 godzin jako mentorka i konsultantka. Jest inicjatorką Kręgów Kobiet. Ukończyła między innymi studia MBA, Akademię Menadżerską, Kompetencje psychologiczne i negocjacyjne w firmie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także Mindfulness – techniki motywacji i radzenia sobie ze stresem w życiu i w pracy w Europejskim Instytucie Psychologii i Psychoterapii. W codziennej współpracy korzysta z empatycznej komunikacji tworząc strategie działania ze zdefiniowaniem własnego po co – why?

Joanny WHY? w byciu mentorką – to przede wszystkim obecność i zaangażowanie w zapobieganiu np. wypaleniu zawodowemu czy depresji. Inspiruje innych do bycia i tworzenia życia w zgodzie ze sobą, w poczuciu własnej wartości, korzystając z mocnych stron, umiejętności i talentów, by mieli odwagę iść naprzód w swojej autentyczności.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, zarządzanie zespołem, coaching, leadership, zarządzanie projektami, negocjacje, etyka w biznesie

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products