Kamila Śliwińska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Kamila Śliwińska

Absolwentka studiów Executive MBA w programie Aalto University przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz kierunków związanych z informatyką, ekonometrią i zarządzaniem projektami w Uniwersytecie Gdańskim, Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Ma kilkanaście lat doświadczenia pracy w międzynarodowych organizacjach z sektora high-tech na stanowiskach managerskich i analitycznych w obszarze zarządzania projektami, optymalizacji procesów biznesowych i zarządzania HR. Od ponad dekady odpowiada za prowadzenie w firmach działów HR, w tym przez 4 lata (również jako współtwórczyni) w Worklife Polska, specjalizującej się w rekrutowaniu cudzoziemców. W 2022 r. objęła w tej firmie stanowisko Dyrektor Zarządzającej. Jest właścicielką firmy konsultingowej działającej w obszarze HR. Członkini Klubu Inwestorek Indywidualnych.

Koncentruje się na silnych stronach jako sposobie stymulowania doskonałości osobistej oraz zespołowej, zawsze stara się przekształcić coś, co jest już dobre w coś, co będzie doskonałe.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, nowe technologie/ IT, finanse, modele biznesowe, HR, narzędzia/systemy informatczne

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products