Kaśka Jabłońska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Kaśka Jabłońska

Pracuję zawodowo jako fotograf od 2004 roku. Specjalizuję się w portrecie i sesjach wizerunkowych.

Warsztatu uczyłam się jako fotoreporterka w Warsaw Business Journal. Byłam m.in. ekskluzywnym fotografem Ich Wysokości Króla i Królowej Holandii podczas wizyty w Warszawie oraz wizyty Księcia Edwarda. Moje zdjęcia były publikowane m.in. w Vogue Polska, Elle, Gali, Forbes Woman.

Na swoim koncie mam wiele zrealizowanych kampanii reklamowych, lookbooków, sesji wizerunkowych, w tym dla: Skanska, Żywiec, STS, Danone, Carrefour, Karcher, TVN, Beckers, link4, 5-10-15, Teatru Powszechnego, Ambasady Holandii, Ambasady Wielkiej Brytanii. Wystawa moich zdjęć “Uśmiechaj się do Woli”, powstała we współpracy ze Skanska była eksponowana na Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Trenerka Mindful Photography & Creativity. W trakcie certyfikacji coachingowej w Międzynarodowej Społeczności Zen Coachingu. Interesuje mnie Człowiek, Jego historia, wrażliwość, droga, jaką przeszedł by znaleźć się Tu i Teraz. W pracy z Klientem posługuje się moją autorską metodą: Jak dobrze wyglądać na zdjęciach. Wspieram w pozytywnej transformacji relacji z samym sobą, opartej na uważności, akceptacji i świadomego budowania wizerunku.

 

Kluczowe kompetencje: marka własna, marketing, mentorning, inwestycje

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products