Katarzyna Krupińska-Obel - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Katarzyna Krupińska-Obel

HRówa, Certyfikowany Mentor i Coach na poziomie ACC ICF. Wykładowca i nauczyciel coachingu i trenerstwa w Grupa SET. Mediator biznesowy i pracowniczy. Współwłaścicielka Qodeca Sp. z o.o.  oraz właścicielka marek Fabryka Umiejętności oraz Space for Change.  Jest certyfikowanym konsultantem narzędzi psychometry-cznych FRIS, DISCczy RMP. Od 2012 pracuje w wewnętrznych działach HR w międzynarodowych firmach z sektora b2b w zakresie rekrutacji, tworzenia i implementacji programów rozwojowych jak i pracy indywidualnej wspierającej  zarządy i wyższą kadrę menadżerską.

Wspiera budowanie strategii oraz wprowadzanie zmian w organizacjach. . W trakcie swojej kariery zawodowej Kasia przeprowadziła liczne projekty z zakresu planowania, rozwoju i oceny kompetencji pracowników, projekty rozwojowe dla kadry zarządzającej, projekt wdrożenia ścieżek karier w organizacji, proces oceny 360 dla kadry zarządzającej, zarządzania efektywnością pracowników i oceny rocznej, prowadziła liczne wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty i szkolenia dla liderów. Jest współtwórczynią programu mentoringowego Siła Mentoringu, który otrzymał nagrodę Super M z ramienia EMCC. Kasia posiada praktyczne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu programów rozwojowych dotyczących Przywództwa, Zarządzania relacji z Klientami, programów on-boardingu nowych pracowników. Jako szefowa HR jest zaangażowana w budowanie kultury organizacyjnej, struktury oraz przygotowania i wdrożenia od podstaw strategii rozwoju i szkoleń w spółce. Posiada doświadczenia związane ze zwolnieniami grupowymi i projektami aktywizacji zawodowej pracowników – outplacement.

Obecnie realizuje projekty związane ze wspieraniem zarządów w realizacji strategii biznesowej pod kątem zarządzania zasobami ludzkimi.  Kasia jest Mentorką w Fundacji Liderek Biznesu, prowadzi własną praktykę coachingową dla liderów z międzynarodowych korporacji. Prywatnie Agnieszka jest Mamą trójki dzieci a czas wolny spędza na czytaniu i jeździe na rowerze. 

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, zarządzanie zespołem, coaching, leadership, szkolenia, zarządzanie projektami, customer service, HR, etyka w biznesie

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products