Lidia Botwinionek - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Lidia Botwinionek

Romanistka o profilu pedagogicznym z wykształcenia, ale cale życie zawodowe związana z biznesem. Ponad 15 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej o światowym potencjale eksportowym, dlatego też praca w środowisku międzynarodowym jest jej bardzo bliska. Od kilku lat piastuje stanowisko dyrektora zarządzającego biorąc odpowiedzialność za funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, co nieustannie dostarcza jej nowych wyzwań. Zagadnienia dotyczące firm produkcyjnych, firm niszowych, handel zagraniczny czy administracja przedsiębiorstwa to obszary, w których czuje się pewnie.

W pracy zawodowej zachowanie najwyższych standardów w kwestii produktu, jak i obsługi jest nadrzędnym celem, więc ponad wszystko sobie ceni: dbałość o detale, pełen profesjonalizm oraz przede wszystkim budowanie wartościowych relacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. Uwielbia optymalizację i codzienne usprawnianie nawet drobnych procesów w firmie przynosi jej ogromną satysfakcję. Zawsze kieruje się zasadą, że człowiek powinien uczyć się całe życie!

 

Kluczowe kompetencje: zarządzanie zespołem, leadership, finanse, wprowadzanie produktów/usług/firm na rynki zagraniczne, strategie sprzedażowe, customer service, budowanie marki premium, współpraca międzynarodowa, handel zagraniczny

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products