Maja Surowicz-Biłyj - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Maja Surowicz-Biłyj

Prezeska Fundacji Onkologicznej Rakiety (d. Znajdź Pomoc) oraz spółki Change4Good not-for-profit Sp. z o.o. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania UW i Pedagogiki Specjalnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz studiów podyplomowych w zakresie Psychoonkologii (SWPS), Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (Akademia Leona Koźmińskiego), PR i Strategicznego Komunikowania w firmach (SGH) oraz zarządzania projektami. Absolwentka Studium Interwencji Kryzysowej Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Jej pasja do pomocy rozwijała się już na studiach, kiedy aktywnie działała jako wolontariuszka na oddziałach onkologicznych i w hospicjach. Doświadczenie zdobywała w dużych organizacjach charytatywnych, m.in. w Fundacji United Way Polska, Fundacji Oriflame, Fundacji Alivia i Fundacji Krajowe Centrum Kompetencji. Prywatnie miłośniczka buldożków francuskich i kuchni roślinnej.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, zarządzanie zespołem, leadership, organizacje pozarządowe, zarządzanie projektami, modele biznesowe, pozyskiwanie funduszy, HR, etyka w biznesie, współpraca międzynarodowa

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products