Małgorzata Dębek - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Małgorzata Dębek

Praktyk biznesu, człowiek czynu i działań „z sensem i z sercem”, trenerka. Właścicielka Agencji Dębek, w ramach której od lat propaguje i wdraża projekty z obszaru CSR. Specjalizuje się w organizacji eventów społecznie zaangażowanych, umiejętnie łączących elementy wolontariatu pracowniczego, tradycyjnych integracji i szkoleń. Sama nie tylko inicjuje, ale także chętnie uczestniczy w akcjach społecznych jako wolontariuszka.

W latach 1998-2009, członkini zarządu Fundacji Jolanty  Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier”, w której po latach pełniła także funkcję pełnomocniczki.  Koordynowała wiele znanych programów społecznych, m.in. „Motylkowe szpitale dla dzieci” (metamorfozy niemal 700. polskich placówek ochrony zdrowia). Organizowała duże akcje społeczne, koncerty charytatywne gwiazd polskich i zagranicznych (m.in. Lionela Richie, Chrisa de Burgh), wydarzenia krajowe (konferencje, targi) i międzynarodowe (np. Forum Żon Prezydentów). W latach 2009-2013 współtworzyła i zarządzała Polsko-Włoską Szkołą Designu i Managementu VIAMODA (obecnie VIAMODA Szkoła Wyższa), od 2011 roku kierując jednocześnie Szkołą Stylu. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz dwóch kierunków studiów podyplomowych w warszawskiej SGH. Była członkini wielu międzynarodowych organizacji: Stowarzyszenia AIESEC Polska, BNI, Toastmasters. 

Zafascynowana naturalnymi sposobami ochrony zdrowia, ekologią oraz możliwościami, jakie daje networking i nowe formy biznesu. Prywatnie, szczęśliwa żona, mama dwójki nastolatków i właścicielka toya długowłosego.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, marketing, zarządzanie zespołem, marka własna, organizacje pozarządowe, PR, zarządzanie projektami, etyka w biznesie, Projektowanie i wdrażanie produktów i usług, budowanie marki premium

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products