Małgorzata Załęska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Małgorzata Załęska

Od ponad 20 lat pracuję w obszarze zakupów indirect – aktualnie jako Dyrektor Departamentu Zakupów w Allianz Polska. Natomiast od roku prowadzę procesy mentoringowe w oparciu o standardy EMCC –  posiadam certyfikat Szkoły Mentorów Biznesu na poziomie Mentor Foundation.

Różnorodność doświadczeń zawodowych i życiowych zawdzięczam pracy w międzynarodowych firmach w branży FMCG (Tesco Polska), bankowości (Raiffeisen Bank Polska) oraz ubezpieczeniach (Allianz Polska), a także dbaniu o swój rozwój osobisty. Warsztat mentoringowy rozwijam prowadząc indywidualne procesy mentoringowe oraz będąc mentorką w programach mentoringowych organizowanych przez: Fundację Liderek Biznesu, Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (TY100), Centrum Wolontariatu i Polskie Stowarzyszenie Mentoringu. 

Z kolei moje główne talenty (CliftonStrenghts) – odkrywczość, indywidualizacja, bliskość, rozwijanie innych i naprawianie, pomagają mi wspierać osoby z którymi współpracuję zarówno zawodowo jak i w relacjach mentoringowych.  Prowadząc procesy mentoringowe koncentruję się głównie na wzmacnianiu u mentee wiary w siebie i posiadane talenty. Szczególnie bliskie są mi wyzwania związane z:

  • tworzeniem synergii,
  • budowaniem relacji w biznesie,
  • zarządzaniem zmianą, 
  • angażowaniem zespołu,
  • organizacją czasu i pracy.

 

Kluczowe kompetencje: zarządzanie zespołem, coaching, leadership, zarządzanie projektami, negocjacje, etyka w biznesie

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products