Margit Handl - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Margit Handl

Pomysłodawczyni i Prezes Zarządu firmy Wesleep sp. z o.o., lidera nowego segmentu rynku PRS (private rental sector) w branży nieruchomości komercyjnych.

Przed rozpoczęciem własnego biznesu ukończyłam studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej (we współpracy z Carslon School of Management), zdobywając wiedzę pod podwaliny ekonomiczne mojego biznesu. Przez ponad 10 lat pracowałam na rynku CEE w firmach z branży IT, tworząc program oraz odpowiadając za rozwój sieci partnerów handlowych.  Mój pomysł na biznes powstał na skutek wypadkowej wszystkich moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych – odpowiadałam za „business development”  na rynku polskim w firmie Containex, której przedmiotem działalności jest handel i wynajem kontenerów. Prywatnie od 10 lat zajmowałam się również obsługą najmu mieszkań i lokali użytkowych. Zawsze staram się wgłębić w temat zdobywając nie tylko praktyczną wiedzę, ale również dokształcając się w teorii. Znajomość technologii budowy kontenerów oraz znajomość standardów rynku najmu komercyjnego zaowocowała w projekcie Wesleep. Niewątpliwie największym wyzwaniem dla mnie jest budowanie zaufania i odpowiedzialnego wizerunku w męskim świecie rynku budowlanego. Mam nadzieję, że powoli zarówno wykonawcy, jak i klienci przekonują się, że żelazna konsekwencja, wiedza i umiejętność rozwiązywania problemów mogą iść w parze z torebką i szpilkami.

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, nowe technologie/ IT, zarządzanie projektami, nieruchomości, współpraca międzynarodowa, inwestycje

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products