Marta Gadzińska - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Marta Gadzińska

Ekspert Nieruchomości, wykładowca na Uczelni Łazarskiego. Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem własną agencję nieruchomości EKSPERCI.pro. Specjalizuje się w wysokiej jakości obsłudze wymagających klientów indywidualnych. Absolwentka SGH. Pracowała blisko 10 lat na różnych stanowiskach w marketingu międzynarodowych korporacji, takich jak L’Oreal czy British American Tobacco. Była asystentką, reprezentantką handlową, szkoleniowcem, PRowcem, aż w końcu menadżerką odpowiedzialną za duże projekty i poważne budżety.

Po spędzeniu 3 lat w USA oraz urodzeniu córki postanowiła porzucić korporacje i kompletnie zmienić branżę skupiając się na swojej pasji. Pierwszym krokiem było ukończenie studiów podyplomowych z Wyceny, a następnie dodatkowo z Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Teraz sama dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. jako wykładowca na Uczelni Łazarskiego i występuje w roli prelegenta na największych konferencjach branżowych. Laureatka nagrody Lider profesjonalnej obsługi klienta w obrocie nieruchomościami magazynu „Businesswoman&life”. Ćwiczy jogę. Czas najbardziej lubi spędzać na długich spacerach z psem. Uważa, że nie ma rzeczy, których nie byłaby w stanie osiągnąć. Tylko nie wszystkie warto. Więc albo coś robi na 100% albo wcale.

 

Kluczowe kompetencje: marka własna, social media, leadership, PR, szkolenia, customer service, negocjacje, etyka w biznesie, nieruchomości, budowanie marki premium

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products