Marzena Stokłosa - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Marzena Stokłosa

Menadżerka z kilkunastoletnim doświadczeniem, główna księgowa, audytorka z certyfikatem Ministerstwa Finansów, trenerka i egzaminatorka VCC  w zakresie spraw finansowych, HR i menadżerskich. Ukończyła Wydział Zarządzania i Informatyki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, studia podyplomowe w zakresie finansów, audytu, lean management oraz menadżerskie na Uniwersytecie Warszawskim.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu firmą o złożonej strukturze organizacyjnej, rozproszonej terytorialnie. Jest praktykiem w dziedzinie HR oraz specjalistą w obszarze zarządzania procesowego. Posiada umiejętność tworzenia wartości dla klienta oraz mapowania strumienia wartości dla złożonych struktur organizacyjnych. 

Odpowiedzialna za wdrażanie zmian organizacyjnych i  sprawne zarządzanie zmianą. 

W swojej działalności wykorzystuje umiejętności negocjacyjne oraz zarządzania różnorodnym zespołem. Sprawnie korzysta z posiadanych kompetencji z zakresu zarządzania zespołem i komunikacji, budowania zaangażowania i odpowiedzialności, motywowania, efektywnej współpracy oraz  wsparcia procesów grupowych.

W pracy trenerskiej szczególnie zaangażowana w działania związane z wdrażaniem programów mentoringowych. Autorka książki edukacyjnej „Mentoring – Odkrywanie i rozwijanie potencjału osobistego i zawodowego” oraz Szkoły Mentorów.  Autorka książki „My name is Woman…Bizneswoman, czyli 73 kobiece opowieści o życiowych doświadczeniach kształtujących nasze biznesowe decyzje”. Autorka programów mentoringowych : „Wzrastaj w siłę” oraz „Z miłości do siebie bądź wystarczająca”.

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products