Matylda Marczak - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Matylda Marczak

Executive & Busines Coach. Specjalizuje się w psychologii motywacji oraz inteligencji emocjonalnej. Jest Przewodniczącą Komisji Etyki w Izbie Coachingu oraz członkinią European Mentoring & Coaching Council. Posiada akredytację III stopnia Senior Coacha & Mentora.  Jest także akredytowaną superwizorką. Jako absolwentka Zarządzania i Marketingu na Politechnice Warszawskiej pierwotnie kierowała zespołami w działach marketingu. Jako absolwentka Psychologii Motywacji, Podyplomowych Studiów z Coachingu i Mentoringu, Szkoły Neuroedukacji oraz Szkoły Terapii w modelu Internal Family System prowadzonej przez Instytut IFS, od 2012 roku prowadzi własną praktykę zawodową związaną z psychologią i rozwojem człowieka,a także pracuje w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jest wykładowcą na Uniwersytecie SWPS.

W procesach rozwojowych wspiera Firmy i ich Zarządy w wyzwaniach biznesowych związanych z kompetencjami społecznymi oraz osobistą inteligencją emocjonalną. Szczególnie, pomaga w tematyce skutecznej komunikacji interpersonalnej, efektywnej współpracy zespołowej, budowania autorytetu, motywacji osobistej, odkrywania talentów, zarządzania sobą i zespołem oraz wellbeingiem zapobiegającemu wypaleniu zawodowemu.

 

Kluczowe kompetencje: zarządzanie zespołem, coaching, marka własna, leadership, zarządzanie projektami, HR, budowanie marki premium

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products