Paulina Ślisz-Sandecka - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Paulina Ślisz-Sandecka

Radca prawny wpisana na Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie, stypendystka programu International Legal Skills certyfikowanego przez International Legal Studies w Salzubrgu. Swoje doświadczenie zdobywała w kilku międzynarodowych kancelariach a także przez ostatnie lata w instytucji pośredniczącej w zakresie obsługi funduszy inwestycyjnych (NCBR). Od 2018 Partner Zarządzający i Założyciel Ślisz-Sandecka Kozioł & Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p. z siedzibą w Warszawie.

Specjalizuje się w obsłudze procesu inwestycyjnego, zarówno na publicznym, jak i niepublicznym rynku kapitałowym. Doradza startupom i inwestorom VC. Łączy środowisko startupów z funduszami inwestycyjnymi oraz Aniołami Biznesu, zainteresowanymi zaangażowaniem się w rozwój młodych, dynamicznych firm o wysokim potencjale rozwoju. Od 2019 r. ekspert prawny w Platformie Startowej Startup Heroes. Na stale współpracuje ze Startup Academy w ramach zagadnień związanych z rozwojem startupów na rynku polskim. Ekspert prawny w tegorocznej edycji Academy Smolna.

 

Kluczowe kompetencje: marka własna, leadership, prawo, zarządzanie projektami, modele biznesowe, negocjacje, innowacje, inwestycje

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products