Renata Targosz - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Renata Targosz

Przedsiębiorczyni, właścicielka dwóch firm. Zarządza wyróżnianą w przewodniku Michelin, krakowską restauracją ZaKładka Bistro de Cracovie. Tu organizuje również spotkania dla kobiet, które łączy z ciekawymi prelekcjami, dając możliwość nawiązywania nowych relacji i wzajemnego wsparcia. Specjalistka od ubezpieczeń na życie, planów sukcesji w firmach i rodzinie. Członkini Stowarzyszenia Doradców “Bezpieczna Perspektywa”.

Certyfikowana konsultant modelu MaxieDisc® oraz certyfikowana członkini międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team, zrzeszającej facylitatorów, coachów, mówców i trenerów. Prezes Stowarzyszenia Kobiety i Wino, ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej kobiety z branży winiarskiej. Kobieta Krakowa VIII edycji projektu Miasta Kobiet. W roku 2021 roku uhonorowana statuetką Kobieta Sukcesu przez Europejski Klub Kobiet Biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na wydziale Biologii ze specjalizacją nauczycielską i z zakresu genetyki. Pracowała na stanowisku specjalisty administracyjnego na placówce Ambasady Polskiej w Budapeszcie, a także przez 6 lat pełniła funkcję konsultanta ds. gastronomii i kulinariów w polskiej produkcji Masterchef i Masterchef Junior TVN. 

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, zarządzanie zespołem, marka własna, social media, leadership, finanse, organizacje pozarządowe, PR

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products