Sylwia Petryna - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Sylwia Petryna

Liderka Równego Biznesu 2022 roku nagrodzona przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Ambasadę Wielkiej Brytanii i Forbes Woman Polska.

Jak kiedyś usłyszałam od jednego z klientów, dla którego firmy przygotowałam kompleksowy program optymalizacji – jesteś Wiedźmą biznesu. Bo wiedźma, to ta, która wie, a ty – po prostu wiesz i widzisz więcej.

I tak też już zostało.

Swoje przedsiębiorstwo zbudowałam od podstaw – sama. Petra Consulting – moja firma powstała w sierpniu 2003 roku. Zasiadałam w zarządach dwóch fundacji. Od wielu lat zajmuje się rozwojem jednostek i firm.

Jestem certyfikowaną mentorką, coachką, trenerką i kobietą spełnioną. W obszarze doradczo – szkoleniowo – dotacyjnym wsparłam w procesie inkubacji ponad 500 firm z całego kraju oraz pozyskałam ponad 150 mln. m.in. na ich rozwój. Swoje działania projektowe ukierunkowałam również na rozwój kobiet – w ostatnich latach pomogłam ponad 200 kobietom otworzyć działalności gospodarcze. Od roku jestem wiceprzewodniczącą Rady Gospodarczej – gremium doradczym Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja. Od wielu lat zajmuję się rozwojem pracodawców i pracowników, wdrażając programy mentoringowe. Jestem praktykiem Kaizen. Wydałam i jestem współautorką 5 książek edukacyjnych, w tym „Mentoring – Odkrywanie i rozwijanie potencjału osobistego i zawodowego”. W 2020 roku otworzyłam własne wydawnictwo Petra Publishing i wydałam wspólnie z 4 innymi wspaniałymi kobietami książkę „My name is Woman… BiznesWoman”.

Posiadam kompetencje trenera i egzaminatora VCC m.in. w modułach: Lean Office, zarządzanie projektami, mentoring, trener, coaching, pracownik HR, kadry i płace. Podejmuję ciągłe wyzwania dla wspierania obecności kobiet w biznesie i polityce, w tym w gremiach często męskich np. jako czynna eksperta w Programach Polski Cyfrowej.

Prywatnie – mama Doriana i partnerka Roberta – spełniona, zorganizowana pasjonatka układania Puzzle i gry w Eurobiznes. Niestrudzona podróżniczka, tzn. jeszcze nie strudziło mnie to, że ciągnę moich mężczyzn na każdą eskapadę.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products