Sylwia Różalska-Lange - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet
Sylwia Różalska-Lange

Jestem liderką z 20 letnim doświadczeniem w korporacjach, które teraz przekazuję innym.  Współpracuję z firmami szkoleniowymi i doradczymi. Prowadzę szkolenia dotyczące rozwoju menedżerskiego, budowania nowych umiejętności czy tworzenia wizerunku lidera. 

Pracuję indywidualnie z klientami, daję im uważność, pomagam zdefiniować cele i pokonać trudności, aby mogli lepiej zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość, by z lekkością sięgać po więcej i żyć bardziej jakościowo. Moją misją jest Jestem po to, byś osiągał więcej! 

Najistotniejsze jest dla mnie wsłuchanie się w potrzeby klienta, by dobrać odpowiednie narzędzia i metody pracy. Bazuję na coachingu, by dać możliwie najwięcej przestrzeni na własne wglądy i  samo odkrywanie. Mentoruję, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Pracuję na narzędziu psychometrycznym Extended DISC służącym m.in. do badania potencjału czy stylów zachowań. W pracy używam metafory, parafrazuję, pracuję z przekonaniami, zmianą perspektywy, używam kart Points of You, by poszerzyć perspektywę. Wszystko po to, by klient osiągnął swój cel.  

Jestem miłośniczką podróżowania i smakowania, moje „zjedzanie” jest połączeniem tego co kocham.

Regeneruję się poprzez ruch. Spacer, jogging czy poranny trening sprawiają, że mam więcej chęci do działania. Lubię spędzać czas z bliskimi, wspólne kolacje i rozmowy o życiu. Otaczający mnie ludzie dają mi energię, poczucie przynależności i chęć bycia najlepszą wersją siebie dla siebie i dla innych. Prywatnie jestem kobietą spełnioną, żoną i mamą. 

 

Kluczowe kompetencje: strategia biznesu, zarządzanie zespołem, coaching, leadership, szkolenia, współpraca międzynarodowa

 

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products