Misja

Misja

Chcemy, aby kobiety w Polsce były samostanowiące, sprawcze i niezależne finansowo. Dlatego kompleksowo wspieramy przedsiębiorczość kobiet, poprzez: rozwijanie kobiecej społeczności zawodowej, inicjowanie programów akceleracyjnych i biznesowych, popularyzowanie kobiecych sieci anielic biznesu i instrumentów finansowania dla startupów.

Nasze działania zaczęłyśmy od budowania kobiecej społeczności skupionej wokół fanpaga i grup na Facebooku. Potem postanowiłyśmy, że nasza społeczność powinna się spotykać nie tylko wirtualnie. Tak powstały formaty naszych wydarzeń: Śniadania, Sesje storytellingu: Be The Change, Konferencje, a także Debaty. Równolegle rozwijałyśmy autorskie programy: Biznes w Kobiecych Rękach, SkillShare i Make The Change, także te rozwijane z myślą o sektorze B2B. Naturalną konsekwencją naszych dotychczasowych działań jest łączenie founderek i inwestorek w Funduszu VC Black Swan, jedynym na polskim rynku zarządzanym wyłącznie przez kobiety. Na styku Funduszu i SPK działa Klub Black Swan Prestige, skupiający aktualne i przyszłe inwestorki. Od 7 lat wspieramy i edukujemy kobiety, przypominając im, jak duży potencjał biznesowy w nich drzemie, jak sprawcze i samodzielne mogą i potrafią być.

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.