New Normal

Jak zaadaptować dotychczasowy model biznesowy do ciągle zmieniającej się rzeczywistości? Kto boi się obostrzeń w związku z pandemią, a kto widzi w nich szansę na stworzenie nowych rozwiązań? Które branże przetrwają, a które znikną na zawsze? W jaki sposób podzielimy nasze życie na off i online?

 

Za nami „stary” świat, przed nami „new normal”. Nie ma już tego, co było, a to, co będzie dopiero się tworzy. Jesteśmy w środku zmian – na całym świecie przechodzimy przez proces, który wpływa na nasze codzienne nawyki, samopoczucie i zdrowie, przebudowuje relacje z innymi. 

 

Jak zatem odnaleźć się w tym przejściowym etapie i przygotować się na „nowe” – zarówno w kontekście biznesowym, jak i osobistym? Przed nami kolejna Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „NEW NORMAL w biznesie”, podczas której przyjrzymy się strategiom, które Cię wesprą, zachęcą do działania i dodadzą odwagi w czasach transformacji.

 

Graphic recording konferencji realizować będzie GoTekRysuje.

Poznaj program

10.00 – Otwarcie konferencji Dorota Czekaj – Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz Sławomir Sikora – prezes Citi Handlowy

10.10 – Globalne Metatrendy na 2021-2030. Czy jesteśmy gotowi?- Jowita Michalska – CEO Digital University, Ambassador Singularity University

10.30 – Panel 1: Jak porażkę przekuć w sukces? Kryzys okazją do rozwoju

🔹 prowadzenie: Piotr Zieliński – dziennikarz Forbes Women

🔹 Dorota Czekaj –  Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

🔹 Anna Radzikowska – Executive Coach, mentorka i trenerka biznesowa, inwestorka, działaczka społeczna 

🔹 Katarzyna Wilkołaska-Żuromska – Pełnomocniczka Prezydenta m.st. Warszawy do spraw kobiet

🔹  Natalia de Barbaro – psycholożka, felietonistka Wysokich Obcasów i Charakterów, autorka bestsellerowej “Czułej Przewodniczki”

 

11.05 – Rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Zuzanną Skalską – Founding Partner, 360Inspiration, Managing Partner and Co-founder, FutureS Thinking™

11.25 – Panel 2: Wyzwania new normal dla młodych na rynku pracy

🔹 prowadzenie: Justyna Dżbik-Kluge – dziennikarka radiowo-telewizyjna

🔹 Adrianna Kilińska – prezes zarządu Engave S.A.

🔹 Joanna Grzeszkowska Campus Talent Acquisition Manager Citi

🔹 Katarzyna Czuchaj-Łagód – dyrektor Zarządzająca Mobile Institute

🔹 Julia Święch – aktywistka, Head of Gen Z Team w Agencji Pacyfika.

🔹 Zofia Kierner – Girls Future Ready 

🔹 Krysia Paszko – Rumianki i Bratki

 

12.05 – Mała odwaga o wielkim znaczeniu – Joanna Chmura – psycholożka specjalizująca się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston.

12.25 – Be the Change, Karolina Murdzia – założycielka My Magic Essence 

12.40 – Zakończenie konferencji

Weź też udział w warsztatach

Prelegenci

Natalia de Barbaro

Psycholożka i trenerka, prowadzi warsztaty dla Wysokowrażliwych i Własny Pokój, prowadziła szkolenia z komunikacji i przywództwa dla firmy House of Skills. Pisze wiersze – Zeszyty Literackie wydały jej tomik „Ciemnia”. Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie.

Jowita Michalska

 Jej misją jest uzbrojenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Dlatego powołała do życia fundację Digital University, która współpracując z czołowymi amerykańskimi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School, Stanford University czy NYU Stern, zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Jowita organizuje m. in. programy edukacyjne dla kadry zarządzającej, szkolenia i konferencje takie jak Masters and Robots czy HRevolution. 

Zuzanna Skalska

Partner Założycielski, 360Inspiration, Współzałożyciel FutureS Thinking Group, Praktyk Przyszłości. 

Skalska inspiruje liderów i decydentów do bezkompromisowych innowacji poprzez przekraczanie perspektyw wielobiegunowej złożoności. Działa jako doradca ds. Trendów Strategicznych w zakresie innowacji dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. 

Joanna Chmura

psycholożka specjalizująca się w tematyce wstydu i odwagi. Współpracuje z dr Brené Brown z Uniwersytetu w Houston. Prowadzi wykłady, warsztaty oraz procesy coachingowe. Jest członkiem Rady Programowej Magazynu Coaching oraz Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia i Wysokich Obcasów. Wywiady z nią ukazały się między innymi w Forbes, Harvard Business Review, Vogue Polska.

Justyna Dżbig-Kluge

Dziennikarka radiowo-telewizyjna. W mediach od 2003 roku. Zaczynała w młodzieżowym programie telewizji polskiej “Rower Błażeja”. Prowdziła najróżniejsz audycje radiowe i programy telewizyjne.

Rok 2021 powitała  na swoich zasadach zakładając firmę Pani Redaktor Media, dołączając do ekipy Radia Kolor i Redakcji Sekielski Brothers Studio. Jej publicystyczny podcast “To zależy” to rozmowy o tym, że życie nigdy nie jest czarno-białe. Prywatnie stara się nie zwariować w macierzyńskim boju, jako mama 6-letniego Henryka i 3-letniego Mariana.

Aleksandra Karasińska

Dziennikarka i redaktorka mediów polskich i zagranicznych.

Była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, TVN24 i wiceszefową Wydarzeń w Polsacie.  Przez dwa lata współpracowała z telewizją CNN i pracowała w Kijowie w mediach ukraińskich. Stworzyła i redagowała „Newsweek Historia” oraz ostatnio “Forbes Women”. Ekspertka w dziedzinie mediów internetowych, produkcji telewizyjnej i radiowej oraz prasy.

Wykłada dziennikarstwo na SWPS.

WEŹ UDZIAŁ

KATARZYNA WILKOŁASKA-ŻUROMSKA

Pełnomocniczka Prezydenta m.st Warszawy do spraw kobiet.

 

Prawniczka, feministka. Doktorantka w Katedrze Prawa Konstytucyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz stosunki międzynarodowe i dyplomację na Collegium Civitas w Warszawie.

Sławomir Sikora

Od 17 lat Prezes Citi Handowy. Najdłużej pełniący tę rolę w powojennej historii Banku Handlowego w Warszawie. W latach 2005-2008 był członkiem Citigroup Management Committee w Nowym Jorku. Od 2005 roku pełni dodatkowo funkcję Citi Country Officer odpowiadając za wszystkie biznesy Citi w Polsce (dzisiaj Citibank Europe Plc oraz Citi Handlowy w Polsce zatrudniają ponad 8 tys. osób).

Anna Radzikowska

Executive & Leadership Coach i Mentor z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym i biznesowym. Jest konsultantką programową i wykładowczynią Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Wspiera osoby stojące przed trudnymi decyzjami zawodowymi, w tym w planowaniu radykalnych zmian w karierze oraz w rozwoju kompetencji przywódczych. Wierzy, że biznesy tworzone z pasją i w poczuciu misji zmieniają świat na lepsze.

Aleksandra Więcka

Story designerka, dziennikarka, scenarzystka, moderatorka design thinking. Łączy storytelling z projektowaniem zorientowanym na użytkownika i treningiem kreatywności. Wspiera ludzi i firmy w tworzeniu innowacji, komunikacji strategicznej i projektowaniu marki.  Przygotowuje do wystąpień publicznych uczestniczki konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i TEDx.

WEŹ UDZIAŁ

WEŹ UDZIAŁ

DOROTA CZEKAJ

Założycielka i Prezeska Fundacji, współzałożycielka funduszu VC Black Swan. W Fundacji odpowiedzialna za realizację projektów i wdrażanie planów działania, za kontakty społeczne i relacje biznesowe. Przenosi na platformę organizacji non-profit doświadczenia 20 letniej pracy menedżerskiej w korporacji, w szczególności kompetencje w zakresie marketingu, sprzedaży i komunikacji. Otwarta i wrażliwa na potrzeby innych, chętnie angażuje się w działania charytatywne.

Adrianna Kilińska

Liderka, managerka w branży IT, która skutecznie rozbija „szklane sufity”. Potrafi spojrzeć na swój biznes z szerszej strategicznej perspektywy i zrozumieć jego skomplikowaną naturę. Przełamuje stereotypy w przewodzeniu firmie informatycznej, stając się inspiracją i mentorką wielu kobiet związanych z branżą technologiczną. W 2019 roku przyjęła nową strategię i nowy model biznesowy dla Engave. Dzięki jej uporowi i umiejętnemu zarządzaniu zespołem – firma Engave S.A. przekształciła się w organizację sprofesjonalizowaną i mogącą budować wartość rynkową.

Katarzyna Czuchaj-Łagód

Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca firmy badawczo-technologicznej Mobile Institute specjalizującej się w badaniach konsumenckich, śledzeniu trendów konsumenckich „trends hunting”, wielokanałowym monitoringu satysfakcji klientów „customer listening” oraz dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla e-commerce . Ekspert i członek Rady Izby Gospodarki Elektronicznej a także doradca strategiczny marek w obszarze badań, e-commerce i reorganizacji procesów zgodnie z podejściem customer-intelligence.

Julia Święch

aktywistka, przedsiębiorczyni i twórczyni kampanii społecznych. Swoją pierwszą “firmę” założyła mając 13 lat. W liceum rzuciła szkołę i przeszła na edukację domową. Wieloletnia wolontariuszka oraz twórczyni projektów społecznych i biznesowych. Działała w branży edukacji seksualnej pracując przy akcji Anji Rubik #SEXEDPL, współtworzyła wydarzenia “Czy istnieje życie po studiach?” promujące edukację alternatywną oraz pracowała w fundacji wspierającej rozwój startupów w Polsce. Założycielka sklepu Fan Tattoo, produkującego tatuaże zmywalne.

Zofia Kerner

Zofia Kierner is a senior at Phillips Exeter Academy, an award-winning social entrepreneur, education and gender equality advocate, one of the Vogue’s top social activists. She founded and personally manages Girls Future Ready Foundation, an educational organization that spotlights the power of young women and runs multiple international projects. Zofia has a passion for social media, public speaking, delivers talks at conferences, appears in press, radio, and TV programs. She is an active ambassador of a connected world where society revolves around adequately governed technology and AI.

Krysia Paszko

Licealistka, aktywistka, działaczka na rzecz klimatu, współprowadzi drużynę harcerską.

 

 

W kwietniu 2020r. założyła „sklep internetowy” Rumianki&Bratki, w którym ofiary przemocy domowej mogą złożyć zamówienie z kosmetykami. Dzięki niemu mają szansę wezwać pomoc służb lub otrzymać pomoc psychologiczną i prawną, nie wzbudzając podejrzeń oprawcy.

KAROLINA MURDZIA

Absolwentka SGH, międzynarodowych programów rozwojowych i uczelni biznesowych. 12 lat w Dow Jones odpowiedzialna za sprzedaż na rynkach finansowych w 15 krajach. Swoją szkołę nazwała Jogą Szczęścia – łączy w niej różne style i przekazuje ludziom jak o siebie dbać, nie tylko fizycznie, ale tez emocjonalnie i duchowo, tak by mieć siły do życia w pełni i realizowania siebie. Certyfikowany Coach Zdrowia. Właścicielka firmy My Magic Essence.

Partnerzy

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera zawierającego informacje o bieżącej i planowanej działalności Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, przesyłanego przez Fundację pod podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Polityką prywatności.