NEXT

NEXT to program akceleracyjny dla kobiecych startupów gotowych na skalowanie i budowanie międzynarodowego sukcesu. Program rozpoczyna diagnoza z Mentorkami, pozwalająca określić potencjał biznesu i zdefiniować cele rozwojowe. Następnie, podczas 10 konwentów edukacyjnych praktycy i eksperci przeprowadzą Cię przez najważniejsze zagadnienia z obszaru skalowania i budowania strategii internacjonalizacji. Razem z Mentorkami Sieci Przedsiębiorczych Kobiet przygotujesz strategię ekspansji zagranicznej dla swojej firmy i zaprezentujesz ją podczas Demo Day w finale programu.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

DIAGNOZA

Przed rozpoczęciem programu firma poddawana jest wstępnej diagnozie. Badamy kondycję firmy i kompetencje potrzebne w biznesie. Wspólnie wytyczamy indywidualną ścieżkę rozwoju w programie.

EDUKACJA

10 bloków tematycznych z obszarów: potencjał eksportu, skalowanie, rynki zagraniczne w praktyce, sprzedaż i marketing na rynkach zagranicznych, pozyskiwanie kapitału, finanse, prawo biznesowe, success stories, kompetencje miękkie.

MENTORING

18 godzin mentoringu biznesowego podczas spotkań indywidualnych i grupowych z najlepszymi praktykami doświadczonymi w eksporcie.

NETWORKING

Spotkania społeczności przedsiębiorczych kobiet oraz wymiana doświadczeń z praktykami i ekspertami.

DEMO DAY

W czasie trwania programu, z pomocą praktyków i Mentorek przygotujesz strategie wyjścia na rynki zagraniczne dla swojej firmy. Zaprezentujesz ją podczas Demo Day.

Zgłoś swoją firmę do programu.

Rekrutacja trwa do 30 kwietnia.

Wypełnij formularz aplikacyjny:

WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapisz się na spotkanie informacyjne on line:

SPOTKANIE INFORMACYJNE ON LINE 26 MARCA - ZAPISZ SIĘ

SPOTKANIE INFORMACYJNE ON LINE 17 KWIETNIA - ZAPISZ SIĘ

Pomimo sytuacji z korona wirusem, program akceleracyjny NEXT jest w toku. Spotkania informacyjne i rekrutacyjne będziemy prowadzić online. Zachęcamy do dołączania do programu. O wszelkich zmianach będziemy informować na stronie.

Masz pytania? Napisz do nas

Skontaktuj się z Pauliną, koordynatorką programu NEXT: next@faundacjakobiet.org

INSTAGRAM
POZNAJ NAS LEPIEJ