Niezwykłe połączenie kobiecych sił i biznesów - Szumisie i Kangu - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Niezwykłe połączenie kobiecych sił i biznesów - Szumisie i Kangu

W Sieci Przedsiębiorczych Kobiet staramy się, aby przedsiębiorczynie mogły wzajemnie czerpać od siebie wiedzę i inspirację oraz aby ich działania uzupełniały się i owocowały nowymi pomysłami. Przykładem niezwykłej współpracy, która znalazła swój początek w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach, jest relacja biznesowa Anny Skórzyńskiej właścicielki firmy Szumisie i Katarzyny Skowerskiej, twórczyni marki Kangu
[:pl]pexels-pixabay-50692[:]

Szumisie to firma z szumiącymi misiami założona przez Annę Skórzyńską w programie Biznes w Kobiecych Rękach, edycja 2015. Pomysł na biznes zrodził się dzięki wyjątkowym właściwościom “białego szumu” wydawanego między innymi przez odkurzacze czy suszarki oraz jego cechom relaksującym i skupiającym koncentrację. Charakterystyczny dźwięk działa kojąco na dzieci, dzięki czemu znacząco ułatwia często czasochłonny i trudny proces zasypiania. Umieszczenie mechanizmu z szumem w pluszowym misiu sprawia, że można go bez obaw położyć w dziecięcym łóżeczku i korzystać z jego uspokajających właściwości na co dzień.

Źródło: https://szumisie.pl

 

Katarzyna Skowerska podczas jednej z późniejszych edycji programu pracowała nad firmą Kangu, która również kieruje swoją ofertę do dzieci i rodziców. Kangu to antykolkowe poduszki do kołysania, dzięki którym uspokojenie i uśpienie niemowlaka zajmuje zaledwie parę chwil. Rytmiczne ruchy odzwierciedlają warunki panujące w brzuchu mamy, dlatego dziecko w trakcie takiego bujania ekspresowo uspokaja się i zasypia.

Źródło: https://getkangu.com/pl/

 

Naturalną koleją rzeczy było połączenie dziewczyn w relację, w której Katarzyna czerpała z wiedzy i doświadczenia Anny. Podobna tematyka i grupa docelowa oraz tożsame cele i wartości sprawiły, że właścicielki firm dostrzegły możliwość współpracy, co spowodowało przekształcenie relacji mentoringowej w biznesową. Dziś Szumisie i Kangu wspólnie wspierają rodziców i dzieci w trudnych początkach rodzicielstwa i dbają o to by każde z nich mogło cieszyć się spokojem i dobrym snem.

Jesteśmy niezwykle dumne obserwując sukcesy i rozwój firm powstałych w programach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz konsekwentnie staramy się wspierać je na różnych etapach działania. Więcej informacji o misiach Szumisiach i poduszkach Kangu znajdziecie na stronach https://szumisie.pl i https://getkangu.com/pl/.

Spodobał Ci się artykuł?
UDOSTĘPNIJ
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Business Mixer
Produkt dla kobiet, które chcą nawiązać kontakty biznesowe. BUSINESS MIXER...
Cena:
10.00 
Planner przedsiębiorczej kobiety
Planner przedsiębiorczej kobiety został stworzony dla przedsiębiorczyń od przedsiębiorczyń. Zawiera...
Cena:
100.00 
Narzędzia dla przedsiębiorczych kobiet
Wydarzenia
84. Śniadanie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
02.10.23 I godz. 9.00  Wielki powrót cieszącego się ogromnym powodzeniem...
Cena:
159.00 
Wydarzenia
Koktajl Liderek
28.09.23  Zapraszamy na Koktajl Liderek. Spotykamy się, aby wymienić się...
Cena:
400.00 
Członkostwo
Roczne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
Produkt dla  przedsiębiorczych kobiet, w ramach którego pomagamy Ci w...
Cena:
500.00  dla rok
Członkostwo
Klub Black Swan Prestige
Black Swan Prestige to inicjatywa tworząca nowoczesne środowisko współpracy dla...
Cena:
3,600.00 
Polecamy przeczytać:
O zakładaniu firmy, fascynacji drzewami i ochronie dzikich zwierząt
Pomysł na firmę może brać się z głębokiej pasji. Jak łączyć ze sobą pracę i zainteresowania oraz dlaczego fascynacja danym zjawiskiem może stać się niekończącym źródłem motywacji? Julia Kończak, założycielka firmy Przyroda Projekt opowiada o swojej ścieżce w programie Biznes w Kobiecych Rękach oraz o etapach i wyzwaniach wiążących się z zakładaniem własnej firmy.
Świętujemy! 10 lat Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!
Świętuj z nami i rozwijaj swój biznes.
Szukasz mentorki? Poznaj członkinie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!
Chcesz rozwijać swój biznes? Nie bój się prosić o pomoc!
0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products